(אלן שיבר)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
שביט, איך הסאגה תסתיים? (PayPerLens)
שביט, איך הסאגה תסתיים? (PayPerLens) | צילום: ספורט 5

בעוד שישה ימים ייערך חצי גמר גביע המדינה, ותוך יומיים מאז נפתחה המכירה לקהל הרחב שאינו מחזיק במנוי, אוהדי מכבי נתניה רכשו את כל הכרטיסים שהוקצו למועדון. אוהדים שחייגו למשרד הכרטיסים 'לאן' קיבלו כבר תשובה כי אזלו 8,100 הכרטיסים שהועברו, וכעת נותרו רק מקומות ליציעים בהם יישבו אוהדי הפועל חדרה. יתר הכרטיסים שלא הועברו לקבוצה (כ-2,000, מ.פ) נשמרו עבור הזמנות לאנשי ההתאחדות לכדורגל, ספונסרים וכ"ו, כנהוג במעמדים כאלו.

העובדה שהמשחק הועבר לנתניה מעמיד בספק את הסיכוי של אוהדים נוספים של נתניה לראות את קבוצתם, דבר שהוביל לכעס בפורומים השונים. אם אוהדי חדרה לא ירכשו את כל הכרטיסים, יוקצו עוד כרטיסים לאוהדי היהלומים, אבל ספק אם הדבר יקרה.

במועדון ציינו כי בגמר ב-2014 במשחק מול הפועל קריית שמונה הגיעו כ-22 אלף אוהדים, ועל פי הארגונים החזקים בקהל, גם הפעם מתוכננת אווירה ססגונית כיאה למעמד, ועל אף הכמות הקטנה בהרבה שתורשה להיכנס.

בנושא אחר, הגזרה מול מאמן קבוצת הנוער לשעבר, אלדד שביט, שהתפטר וחתם בבני סכנין, מתחממת. אחרי שנתניה הודיעה כי תפעל בצינורות המקובלים נגד המאמן והמועדון מהמגזר, בסביבתו של שביט סיפרו שאם נתניה תתבע אותו, הוא עשוי לחשוף דברים שקרו בתקופה האחרונה, דוגמת דברים שנאמרו בשיחות אישיות עם מנכ"ל המועדון ניב גולדשטיין, או התערבות לכאורה מלמעלה בשיטת משחק בקבוצת הנוער. "זה לא סוד שיש הוראה שלא משחקים בשיטת שלושת הבלמים כהכנה והתאמה לקבוצה הבוגרת", אמר גורם במחלקת הנוער.