שינויים טקטיים. גוטמן עןם זהבי (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
שינויים טקטיים. גוטמן עןם זהבי (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

נבחרת ישראל ממשיכה להתכונן למשחק השני שלה במחנה האימון, מחר (חמישי) מול גרמניה החזקה. אחרי ההפסד 2:1 לצ'כיה, משער בדקה ה-93, במשלחת מקווים להוציא תוצאה טובה דווקא מול היריבה המפחידה, שמתכוננת ליורו 2012 ומקווה אף לחזור מפולין ואוקראינה עם התואר האירופי.

  • חמישי ב-21:30, ישראל מול גרמניה, שידור ישיר באתר ערוץ הספורט
  • המשחק מול הגרמנים ישודר גם באפליקציית האייפון, האייפד והאנדרואיד

המאמן הלאומי אלי גוטמן ערך היום לשחקנים אסיפה בלייפציג, והקרין קטעים ממשחק של הגרמנים מול צרפת, כמו גם קטעי וידאו נוספים שהדגישו את חשיבות השמירה במצבים נייחים. גוטמן יערוך שינוי טקטי, כאשר ערן זהבי יוסט למרכז ומאור מליקסון יעבור לצד שמאל.

בכל הנוגע להרכב, המאמן מתכנן שני שינויים, כאשר רמי גרשון יפתח במקום שמואל שיימן ואביחי ידין יעלה במקום עומר דמארי. הנבחרת תעבור לשחק עם חלוץ חוד אחד, כאשר את העמדה יאייש איתי שכטר.

האווירה בנבחרת טובה מאוד ועושה רושם שהמחנה תרם רבות לגיבוש השחקנים. במשלחת מאמינים שניתן להוציא מחר תוצאה סבירה מול הגרמנים. הערב יערוך גוטמן מסיבת עיתונאים יחד עם הקפטן יוסי בניון, ומיד לאחר מכן תקיים ישראל את האימון המסכם ברד בול ארנה, שיהיה מחר מלא ב-45 אלף צופים.

AIG מבהירה את סיום ההתקשרות עם ההתאחדות לכדורגל
חברת AIG מבקשת להבהיר כי בניגוד לידיעה שפורסמה אתמול באתר ערוץ הספורט, אין שום קשר בין אירועי סוף העונה בכדורגל הישראלי לבין ההחלטה של AIG שלא להאריך את הסכם החסות בינה לבין ההתאחדות לכדורגל.

חברת AIG הודיעה להתאחדות לכדורגל כבר בדצמבר 2012 כי עקב שינוי אסטרטגי במערך השיווק והפרסום של החברה, היא לא תחדש את ההתקשרות עימה. מכאן ברור שבניגוד למה שנכתב בידיעה, אין ולא היה להחלטה קשר למצב הכדורגל הישראלי.

חברת AIG מודה להתאחדות לכדורגל על שיתוף פעולה פורה במשך תקופת החסות, ומאחלת הצלחה לנבחרת ישראל בדרכה בקמפיין החדש.