(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
אכזבה (אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
אכזבה (אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5

חיכינו, ציפינו וקיווינו שהפעם זו תהיה הפעם שבה נעשה היסטוריה ונצליח להגיע לטורניר גדול, אך לפחות בינתיים (עד לפלייאוף ליגת האומות) נבחרת ישראל שוב כשלה במשימה לאחר שהפסידה 2:1 לרומניה ואיבדה סיכוי להעפיל ליורו 2024 דרך מוקדמות היורו. מאמן הנבחרת, אלון חזן, סיכם.

"אכזבה עצומה, ברור. אבל שמע כדי לקחת את המשחקים האלו צריך להיות יותר מרוכזים ואחראיים ולא ניצלנו את ההזדמנות", התחיל חזן, "הילדים, ההורים והמשפחות זו חוויה עצומה שהלוואי והיינו מגיעים לרמה שלהם. מאוכזבים שלא שימחנו את הקהל פה ובבית ואת עצמנו. הכי קל להוריד את הראש אבל יש לנו עוד הזדמנות במרץ, ננסה שם".

חזן המשיך ודיבר על מה שלא עבד: "במקום לעשות 0:2 כשהיינו דומיננטיים, נתנו להם להשוות. היה ברור שינסו התקפות מעבר בחצי השני, וזה הכריע כי עלינו עם כלים יותר התקפיים במטרה לנצח ושילמנו מחיר".

"אם הייתי יודע את התשובה לבעיה בכדורגל הישראלי ולא יישמתי אותה הייתי ממש בבעיה. השחקנים ניסו, טיפה יותר ריכוז ואחריות שלנו יכול להיות שהיינו משיגים יותר אבל אין מה לעשות. אם לא ניצחנו את רומניה במשחק הזה, עם כל הכבוד לנו, ברכות לרומניה. נשתדל לעשות את זה במרץ".