(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5
צפוי לעזוב. רוטנשטיינר (GETTY) (צילום: ספורט 5)
צפוי לעזוב. רוטנשטיינר (GETTY) | צילום: ספורט 5

אחרי ההדחה המאכזבת מול סקוטלנד, לנבחרת ישראל יש הזדמנות לתקן מעט את הרושם כשתארח הערב (ראשון, 21:45) את צ'כיה באצטדיון סמי עופר. ווילי רוטנשטיינר, שכפי שפורסם בערוץ הספורט לא ימשיך אחרי דצמבר, אז יסתיים חוזהו, לא מתכוון לערוך יותר מדי שינויים.

על פי האימון המסכם נראה כי סאן מנחם יפתח על חשבונו של ניר ביטון, שנשאר בסקוטלנד וייתכן שגם ג'ואל אבו חנא יפתח על חשבונו של שרן ייני. יתר ה-11 שפתחו מול סקוטלנד ימשיכו, כשהפעם המאמן הלאומי יעניק דקות משחק משמעותיות יותר לשחקנים מהספסל בשל העייפות.

בהתאחדות לכדורגל מודעים לכך שרוטנשטיינר לא עמד במשימה עבורה הוא הגיע, שהיא לעלות את הנבחרת ליורו. השם החם כרגע, הוא יוסי אבוקסיס, שלא יחתום על חוזה חדש בב"ש עד אשר יוחלט עם להעניק לו את התפקיד הנכסף. בהתאחדות יש רוב לאבוקסיס והחוזה הבא יהיה ל-4 שנים.

ומה יהיה הערב נגד צ'כיה? (GETTY) (צילום: ספורט 5)
ומה יהיה הערב נגד צ'כיה? (GETTY) | צילום: ספורט 5

רוטנשטיינר התייחס לעתידו: "לא יכול לשלוט במה שאתם כותבים ומפרסמים. יש אפשרות שאסיים את תפקידי בדצמבר אבל כרגע אני מתרכז בעבודה שלי וכשנגיע לדצמבר נדבר על מה שקורה בהתאחדות או בנבחרת הלאומית. זה כבוד עצום עבורי להיות כאן".

על אף הצהרתו של אייל ברקוביץ' שיגיש את מועמדותו, בהתאחדות יודעים כי גם אם שמו יועלה, סיכוייו להיבחר אפסיים. עוד ב"סיבוב" הקודם, פנו שחקנים לאנשי ההתאחדות לכדורגל והודיעו להם כי כל עוד ברקוביץ' לא יתנצל ויחזור בו מהאמירה נגד ביברס נאתכו שקפטן הנבחרת ישיר את ההמנון, אין סיכוי שהם ילבשו את המדים הלאומיים. "ברקוביץ' לא מוכן להתנצל ולחזור בו, זו בעיה והוא גם מודע לה. בלי התנצלות על סוגיית ההמנון הוא לא יהיה" אמר גורם בהתאחדות.