(אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

נבחרת ישראל הגיעה להתמודדות מול המקבילה הצ'כית ולא כך היא חשבה שזה יתחיל. ג'ואל אבו חנא מסר כדור פשוט לעברו של אופיר מרציאנו, שחלם ושילם על זה ביוקר, כאשר הכדור חצה את קו השער והעניק לצ'כים יתרון 0:1. למטיבי לכת, השער הזכיר בכמעט העתק מדויק את הטעות שעשה דודו אוואט נגד בית''ר ירושלים.

"הרגע הזה לא היה פשוט מבחינתי", אמר אופיר מרציאנו בסיום. "אבל אני חייב להרים את הראש, זה חלק בלתי נפרד מהמשחק, לצערי אי אפשר להזיז את הגלגל לאחור. מה קרה שם? קיבלתי כדור לא הכי נוח, וניסיתי לפתוח את הגוף לכיוון ימין ולהזיז את הכדור מהר כי ראיתי שחקן שבא ללחוץ אותי. הנגיעה לא הייתה טובה ולצערי הכדור נכנס. מאוד מאכזב, אין לי אלא ללמוד מזה ולהתקדם".

"לא התפרקתי כי יש לי מספיק ניסיון, זה חלק מהמשחק, עשיתי טעויות בקריירה כמו ששוערים גדולים ממני עשו. מה עבר לי בראש? כמובן שזה קשה, אתה מצפה לעשות פעולה איכותית יותר, אבל בזמן המשחק אין זמן לחשוב על זה. רק להרים את הראש ואת איכות המשחק כדי להציג יכולת טובה".

"זו נבחרת טובה מאוד שיודעת מה היא עושה, לא היינו חכמים מספיק ולא הצלחנו לעבור את הקו הראשון. זה נתן להם ביטחון ללחוץ אותנו יותר גבוה. החצי השני? התקפית במשחקים אחרונים יש לנו כלים טובים מאוד בנבחרת כשאנחנו צריכים לרדוף. נראינו טוב יותר, הגענו למצבים ויכולנו לצאת עם תיקו או ניצחון. חבל שזה לא נגמר ככה. זה מאוד מאכזב, אבל חייב להסתכל קדימה ולהמשיך במגמת העלייה".