(צילום: אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
(צילום: אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

אירוע מביך לכוכב נבחרת ישראל: ערן זהבי עוכב היום (שישי) לחקירה באזיקים על ידי משטרת ישראל, זאת בחשד ל"הקמת רעש חריג" בבית שבסביון. על פי החשדות, זהבי ערך מסיבה בביתו, בה הקים רעש חריג במסגרת שעות המנוחה, ולאחר ששוטרים הגיעו כדי להפסיק את הרעש - כך על פי הודעת המשטרה - "הפריע לשוטרים בעת מילוי תפקידם, סירב להזדהות, קילל אותם, ואף הפנה לעברם איומים". אחרי קרוב לשעה של חקירה, זהבי שוחרר לביתו ללא תנאים מגבילים.

בהודעת מחוז דן של המשטרה נכתב: "בעקבות מספר דיווחים שהגיעו למוקד 100,  על הקמת רעש חריג בשעות מנוחה במסיבה שנערכה בסביון, הגיעו למקום שוטרים  שם הבחינו במספר משתתפים. השוטרים  פעלו להפסקתו של הרעש ואולם בעל המקום (ע"פ החשד מדובר בזהבי) הפריע לשוטרים במילוי תפקידם, סירב להזדהות, קילל אותם ואף הפנה לעברם איומים. בשלב זה הודע לבעל המקום כי הוא מעוכב ולנוכח התנגדותו הוא נעצר".

האירוע הזה מתרחש כאשר זהבי נמצא בעיצומה של סערה תקשורתית ספורטיבית: שחקן הנבחרת חזר לישראל לקראת שני המשחקים מול סקוטלנד וסלובקיה, כשברקע השמועות על עתידו והאפשרות כי יעבור לקבוצה חדשה. כמו תמיד אצל זהבי, הכותרות מגיעות - הפעם, בצורה השלילית ביותר עבורו.