(אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
(אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5
הרוש. אולי בקמפיין הבא (אודי ציטיאט) (צילום: ספורט 5)
הרוש. אולי בקמפיין הבא (אודי ציטיאט) | צילום: ספורט 5

יכול להיות שהמשחק מול לטביה העלה קצת את רף הציפיות, אבל בסופו של דבר, כצפוי, נבחרת ישראל לא הצליחה לנצח בפולין וחזרה הביתה לאחר 4:0 מוחץ. למרות הרצון הטוב, ישראל מצאה את עצמה עם ההפסד הגבוה ביותר שלה מאז ההפסד הביתי מול רוסיה במוקדמות מונדיאל 2014, גם אז היא הובסה באותה תוצאה.

המפגש מול הנבחרת שבראש הבית הסתיים ללא ניצחון והמשיך רצף ארוך במיוחד של כישלונות מול הנבחרות מהדרג הבכיר. מאז שהתחילה לשחק באירופה במוקדמות מונדיאל 1994, ישראל ניצחה רק מפגש חוץ אחד מול זאת שבראש הבית. זה קרה במשחק ההיסטורי מול צרפת ב-1993 ומאז, במשך 26 שנים ברציפות, ישראל נכשלת מול הנבחרת הבכירה של הבית.

יותר מזה, זה הקמפיין השלישי ברציפות שבו ישראל סופגת שלושה שערים או יותר במשחק החוץ מול ראש הבית. אותה נבחרת שהצליחה לחלץ 1:1 מול פורטוגל בחוץ במוקדמות מונדיאל 2014, הפסידה מאז 3:1 מול בוסניה במוקדמות יורו 2016 ו-4:1 מול ספרד במוקדמות מונדיאל 2018.

אריאל הרוש אמנם ירצה לשכוח את המשחק הזה, אבל הוא הגיע לנקודת ציון חשובה הערב עם ההופעה ה-20 שלו במדי הנבחרת. למספר זהה של הופעות הגיע גם אלי דסה, בעוד חאתם עבד אלחמיד רשם את הופעת הבכורה שלו.

ערן זהבי, מי שכיכב בשלושת המשחקים הראשונים של הקמפיין, פיספס הזדמנות להמשיך את רצף הכיבושים שלו. מלך השערים של מוקדמות היורו היה צריך לכבוש אמש כדי להאריך את הרצף לשישה משחקים ולקבוע שיא נבחרת. בפועל הוא עצר את הרצף על חמישה משחקים ויחזיק את השיא במשותף עם שייע פייגנבוים.