צילום: אלן שיבר (צילום: ספורט 5)
צילום: אלן שיבר | צילום: ספורט 5

שחקני נבחרת ישראל יקבלו מענקים בסך 1.2 מיליון יורו במקרה של עלייה ליורו 2020. יו"ר ההתאחדות לכדורגל, שינו זוארץ, ייפגש עם הקפטן ביברס נאתכו וככל הנראה גם עם הוותיקים שרן ייני וערן זהבי כדי להודיע על ההחלטה ולקבל את הסכמת השחקנים.

"אנחנו צריכים להתעסק במשחקים הבאים ולא בשטויות", אמרו שחקני הנבחרת והודו שמאז שזוארץ נכנס לתפקיד, הם מרגישים יו"ר יותר מעורב שבעיקר מאפשר להם את כל התנאים להצליח. אגב, עושה רושם שהלחץ על זוארץ עובד ולא מן הנמנע שהיו"ר שהודיע כי לא ימשיך מעבר ליוני, יישאר בסופו של דבר לתקופה נוספת.

בהתאחדות צפויים לאשר את הארכת חוזהו של הרצוג (אלן שיבר) (צילום: ספורט 5)
בהתאחדות צפויים לאשר את הארכת חוזהו של הרצוג (אלן שיבר) | צילום: ספורט 5

בינתיים, בהתאחדות לכדורגל סירבו לבקשת ווילי רוטנשטיינר לקיים מחנה אימונים באוסטריה. בהחלטה שהועברה למנהל הטכני נאמר כי לא ייתכן שמחנה אימון יהיה במדינה בה נבחרת מתחרה באותו בית של ישראל וכי אנשי תקשורת יפריעו לשקט שהנבחרת צריכה כדי להתכונן למשחקים הבאים.

התקציב לנסיעה כבר אושר ועל פי ההערכות המחנה ייערך בגרמניה בסוף מאי. הסיבה שלא מתקיים מחנה אימונים בארץ הוא הרצון להרחיק את השחקנים מהתקשורת ומהסביבה הקרובה כדי להתרכז במשחקים הבאים מול לטביה ופולין והרצון שלא לטוס מספר שעות עד ללטביה.

כפי שפורסם בערוץ הספורט, רוטנשטיינר יבקש להשאיר את אנדי הרצוג בתפקיד לשנתיים נוספות. בהתאחדות רואים בכך החלטה נכונה וצפויים לאשר אותה. "אנדי הוא האיש הנכון לכדורגל הישראלי היום וצריך להבטיח את הישארותו בלי קשר לתוצאות לעוד שנתיים", אמרו בהנהלת ההתאחדות.