במשחק בינוני, סיימה אתמול (שבת) בני יהודה ב-1:1 מול הפועל פ"ת במסגרת המחזור הראשון של גביע הטוטו. חניכיו של דרור קשטן, כפי הנראה עוד לא הסתגלו לשיטת המשחק של המאמן ולא השכילו לנצח את חניכיו של אלי מחפוד זאת לאחר שעברו כבר חודש של אימונים שכללו בין היתר ארבעה משחקים במסגרת הליגה האירופית.

לאחר שבוע לא קל, הזהובים ציפו למעט נחת לאחר הדחה מהליגה האירופית, אך למזלם בדקה ה-94 לא יצאו בהפסד בזכות נגיחה של אסי בלדוט.

בנוסף, הקבוצה תיקנס לאחר שפתיחת המשחק התערכבה כ-25 דקות בעקבות אי הבנה שמנעה מצוות של מד"א להיות במגרש. בבני יהודה טוענים כי שלחו פקס במהלך השבוע וזימנו את מד"א אך אלה התבלבלו בתאריך ולא הגיעו.

השופט, משה בחובוט, ציין זאת בדו"ח המשחק ונראה כי בימים הקרובים תזומן הקבוצה לתת את הדין על כך בפני ההתאחדות.

על כך שהמשחק התעכב בגלל שצוות מד"א לא הגיע, אמר מנכ"ל הקבוצה, משה דמאיו: "היתה בעיה עם האמבולנס, שלחנו פקס במהלך השבוע אליהם. הם טוענים שהתאריך בפקס לא נכון, אנחנו נבדוק אצלנו שוב. לפי דעתי הם התבלבלו עם המשחק של הפועל ת"א, נבדוק את עצמנו ונראה".

חזי מגן ומשה דמאיו. כבר נעזרו בעבר בפינס (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
חזי מגן ומשה דמאיו. אכזבה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

"אם הפקס יצא בתאריך הנכון, אז הבעיה לא אצלנו, אם הוא לא יצא, אז הבעיה אצלנו והאשמה שלנו".

"ברוב דקות המשחק שלטנו, היינו יותר טובים והגענו להרבה מצבים. לצערי הרב, בזמן האחרון אנחנו מקבלים גולים שלא מחויבים למציאות משום מקום, למזלנו השוונו בדקה האחרונה. אנחנו כבר מסכלים לעבר השבוע הבא", אמר דמאיו.

בני יהודה חוגגת שער שוויון דרמטי. בפ&"ת התאכזבו מהשער הזה (דרור עי (צילום: מערכת ONE)
בני יהודה חוגגת שער שוויון דרמטי. ניצלו מהפסד (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

"זו תופעה שחוזרת על עצמה. אנחנו משחקים טוב אנחנו צריכים לתת על כך את הדעת. אל תשכחו שפדרו גלבאן, משה ביטון וכמובן, פיני בלילי, עדיין לא עומדים לרשותנו ואני מקווה שכשהם יגיעו התוצאות גם ישתנו".