פדרו גלבאן. תורגל לקראת הפועל באר שבע (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
פדרו גלבאן. תורגל לקראת הפועל באר שבע (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

לפני העונה היה נראה כי בני יהודה שוב תצליח להיות בין המועדונים הטובים יותר בליגת העל ותיאבק בצמרת הטבלה. אך דווקא בעונה שבה הקבוצות הגדולות לא נראות במיטבן, מאיישים הזהובים את המקום העשירי עם 16 נקודות בלבד, לפני המשחק מול הפועל באר שבע בשבת.

הקבוצה של יוסי אבוקסיס שלא ניצחה בששת המשחקים האחרונים, תצא לווסרמיל במטרה לאגור שלוש נקודות אחרי תקופה יבשה במיוחד. בנוסף יקוו הכתומים לכבוש שערים, שכן הבקיעו רק שלושה שערים בששת המשחקים האחרונים (אחד מהם היה שער עצמי מול מכבי חיפה). החדשות הטובות הן שהפועל באר שבע הבקיעה רק פעמיים מאז שמאמנה החדש גיא לוי הגיע.

הבלם אביב חדד סובל מכאבים בקרסול והוא בספק למשחק, למרות שתורגל היום (חמישי) על ידי יוסי אבוקסיס. מי שנמצא בכוננות הוא גל כהן. גם המגן עוז ראלי סובל מכאבים במפשעה ובספק. עם זאת, בקבוצה ינסו להכשיר אותו כדי שיהיה בסגל.

לפי התרגול האופציונלי, נראה כי הקשר פדרו גלבאן יחזור להרכב, כמו גם הקשרים קסטוטיס איבסקביצ'יוס וננאד מרינקוביץ'. השלושה כזכור, לא פתחו מול מכבי פתח תקווה ביום שני, במשחק שבו הפסידו הכתומים 1:0. גם ישראל זגורי בתמונת ההרכב. בהתקפה תורגל דינו אנדלובו לבדו.

המאמן יוסי אבוקסיס אמר לקראת המשחק: “רשמנו שני הפסדים ברציפות אחרי שתי תוצאות תיקו. זו התקופה הכי גרועה שלנו השנה וצריך לעצור את זה. אנחנו מתכוננים למשחק שעומד להיות קשה מאוד ומקווה שיהיה בסדר".

"כמובן שאנחנו רואים שאנחנו לא כובשים, אבל אנחנו לא מתייאשים, כי יש לנו שחקנים שיודעים לעשות את העבודה. צריך לכבוש ולהשתחרר קצת", הסביר המאמן. "כשאין ביטחון, כל דבר הופך לקשה. הסיפור עם גלבאן לא היה עניין של מסר. ידוע מה פדרו שווה לבני יהודה. הוא אחד השחקנים המשמעותיים שלנו ואני מקווה שנקבל אותו טוב יותר".

יוסי אבוקסיס (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
יוסי אבוקסיס. &"פדרו הוא אחד השחקנים המשמעותיים שלנו&" (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

על נושא קריאות הקהל הוסיף אבוקסיס: “הקריאות לא נעימות, אבל אני אשאר. אני מבין את הקהל. אנחנו נראים לא טוב כרגע, אך ההנהלה יודעת שנעשית עבודה טובה. הגיבוי של ההנהלה עוזר. יש איזו בעיה ואני לא רוצה כל כך להתעסק עם זה. צריך משחק טוב כדי להשתחרר".