קרלוס צ'קאנה, שחקנה של הפועל ר"ג, שנפרד מאוהדי הקבוצה בצער בקיץ האחרון, חוזר לעוד עונה. הארגנטיני, ערך הבוקר (חמישי) את אימונו הראשון העונה בקבוצה והתרגש מאד לשוב ולהתאמן עם חבריו משכבר הימים: "אני שמח לפגוש שוב את האוהדים והחברים שלי. הגעתי לארץ ומבחינתי חזרתי הביתה. עכשיו כל מה שאני מקווה לו, זה שתהייה לנו עונה טובה", אמר צ'קאנה עם פתיחת האימון.

הקשר התלהב למצוא שני פרצופים דרום אמריקנים חדשים, קשר האורוגוואי, ריברו והבלם הספרדי, ריברו ושמח על שיתוף הפעולה האפשרי איתם במהלך העונה: "מדובר בשני שחקנים טובים מאוד", פירגן צ'קאנה. "עשיתי איתם אימון ראשון אז עוד קשה לדעת יותר מזה, ואני מקווה שיהיה להם טוב".

צ'קאנה, הוא כידוע שחקן רב גוני עם אוריינטציה התקפית. מבחינתו כך נדמה, לא משנה היכן ישחק העונה בחלק ההתקפי של רמת גן כל עוד יוכל להשפיע על מהלכי הקבוצה, "איפה שהמאמן ירצה אותי אני אשחק, אני רוצה לתת הכל בשביל הפועל רמת גן".

לא רק לשחקנים ולצוות האימון התגעגע צ'קאנה, אלא גם לאוהדי הקבוצה, שנפרדו ממנו בצורה מרגשת בסיום העונה שעברה. "הם אוהבים אותי ואני אוהב אותם, זה משהו נעים שקרה לי פה בארץ ובהפועל ר"ג. אני רוצה להגיד להם, שאני אתן את המקסימום שלי, ואני מקווה שיהיה טוב".

צ´קאנה חיוך של חזרה הביתה  (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
צ´קאנה חיוך של חזרה הביתה (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

בניגוד לבעבר, צ'קאנה הגיע ארצה הפעם לבדו כשהוא משאיר את האישה והילדים במולדתו. הקשר היחיד בינו לבינם יהיה ככל הנראה דרך המסנג'ר והסקייפ. "זה קשה אבל אני מדבר איתם דרך המצלמה וזה בסדר. הם רוצים שאני אהיה פה ברמת גן  ובינתיים הם לא יגיעו. אשתי עובדת, והילדים התחילו ללמוד בבית ספר, כך שלבינתיים אנחנו בנפרד".

מי שלא נכח באימון הראשון של צ'קאנה, הינו הקשר, תמיר פור, ששוחרר לאחר שנפצע בבוהן וייעדר ממשחק גביע הטוטו מול בני יהודה בשבת. פור, יעבור צילום בכדי לשלול את האפשרות לשבר.

צ´קאנה. יוכל לשחק בשבת (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
צ´קאנה. מתרגל לחבריו הישנים שוב (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE