ברק בדש. נפצע מול מכבי חיפה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
ברק בדש. נפצע מול מכבי חיפה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הפציעות הרבות שפוקדות את עירוני קרית שומנה בשבועות האחרונים כנראה ממאנות להרפות מהמועדון. לאחר שביום שני האחרון נאלץ בן שמעון להסתדר עם חסרונם של שמעון אבוחצירא, איתן טיבי ואורי שיטרית היום התברר כי לרשימה התווספו פצועים נוספים.

חלוץ עירוני קרית שמונה, ברק בדש עבר בדיקת אולטרסאונד לאיבחון חומרת הפציעה ברגלו. הבדיקה העלתה כי החלוץ סובל מקרע בשריר האחורי כפי שחששו בקבוצה. פיזוטרפיסט הקריה דימה מכלין מסר כי החלוץ צפוי להעדר בין שבועיים לחודש. כזכור, בדש נפצע במהלך המשחק מול מכבי חיפה והבוקר לנשלח לעבור את הבדיקה שאימתה את החשש.

איתן טיבי שסובל ממתיחה בשריר הירך האחורי עדיין בספק לקראת המשחק מול בית"ר ירושלים בשבת ועבר טיפולים אישיים עם פיזיותרפיסט הקבוצה. לעומתו, החלוץ שמעון אבוחצירא שב לאימונים עם יתר הקבוצה ושילובו מותנה בקצב חזרתו לכושר שכן החלוץ לא התאמן בחודש וחצי האחרונים.

גם סאלח חסארמה לא התאמן וערך רק אימון ריצה קלה על מנת להוריד מהעומס ממנו סובל הבלם. אם לא די בכך במהלך האימון נפצע המגן תומר ברוקס אך לאחר מספר דקות של חרדה שב המגן להמשך האימון.

הקשר אדריאן רוצ'ט נעדר מהאימון לאחר שאמש התחתן השחקן והבוקר זכה ליום חופשי. לאחר תום האימון יצאו שחקני הקבוצה לבית חב"ד בעיר על מנת לסייע באריזת חבילות מזון לקראת חג הפסח. את החלוקה הוביל רב חב"ד בקרית שמונה הרב ציפורי.

רוצ´ט מול צ´קאנה. קיבל שחרור מהאימון (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
רוצ´ט מול צ´קאנה. קיבל שחרור מהאימון (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

שחקנים בקבוצה ציינו: "זה מחמם את הלב לסייע לאנשים מעוטי יכולת. הקבוצה תורמת רבות לקהילה ואנחנו גאים להיות חלק מהעשייה המבורכת הזו". השחקנים התחלקו לזוגות והגיעו לבתי התושבים עם המארזים.

שחקני ק&"ש מחלקים מזון (שלום אלבז) (צילום: מערכת ONE)
שחקני ק&"ש מחלקים מזון (שלום אלבז) | צילום: מערכת ONE