אחרי שהפכו את עומר דמארי לאדום, בהפועל תל אביב ממשיכים לעבוד על חיזוק הקבוצה לעונה הבאה. הערב (שלישי) נודע ל-ONE כי הנהלת המועדון פנתה בשנית לנשיא מכבי נתניה, גיל לב, וביקשה לדעת מה עלות העברתם של אוראל דגני ושל חן עזרא. יש לציין כי בנתניה לא ממהרים לשחרר את השניים ואם ישחררו אחד מהם, יהיה זה חן עזרא, שתג מחירו עומד על מיליון דולר.

גם בגזרת הזרים ישנה התפתחות וגורם בהפועל אמר ל-ONE: “סיפווה טשאבללה ואריק פררה לא יגיעו".

אוהדי הפועל תל אביב, שעד לסוף השבוע שעבר היו עסוקים בעיקר במחאות נגד הנהלת המועדון, אחוזי טירוף בכל הנוגע למנויים לעונה הקרובה. 48 שעות מתחילת מכירת המנויים הבטיחו את מקומם ביציעי בלומפילד 4,000 אוהדים אדומים. בנוסף, אזלו כל המנויים לשער "השרופים" שער 5.

יש לציין כי הנהלת הקבוצה שמרה על אותם מחירים מהעונה שעברה, למרות שנוספו שני משחקי ליגה למנוי. בשנה שעברה הפועל מכרה למעלה מ-8,000 מנויים. מדובר במספר מרשים לנוכח עזיבתם של כמה מהשחקנים הבולטים.

בחזרה לדמארי, חלוץ הרכש החדש של הפועל תל-אביב, לא מתקשה להסתגל לקבוצתו החדשה. אמנם רק שלושה ימי אימונים עברו על דמארי במדים האדומים, אך הכישרון שהגיע מאם המושבות כבר משתלב היטב בשורות מחזיקת גביע המדינה, לפחות בכל הנוגע לפן החברתי.

עזרא. בנתניה רוצים אותו אצלהם העונה (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
חן עזרא. מבוקש בבלומפילד (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

מלבד היכולת המקצועית, אחת התכונות הבולטות של החלוץ הצעיר היא האופי הנוח שלו. לא מעט משחקני הפועל תל-אביב כבר שיחקו עם או נגד דמארי, אם מדובר באלו שגדלו באם המושבות או בגל שיש, ששיחק עמו בנבחרת הצעירה, וכולם מספרים שמדובר בבחור צנוע שדואג להישאר עם הרגליים על הקרקע, אבל תמיד שואף רחוק.

מי שמכיר היטב את דמארי הוא שותפו העתידי לחוד ההתקפה של האדומים בעונה הקרובה, טוטו תמוז. השניים שיחקו יחד בנבחרות הצעירות וכיכבו גם בנבחרת האולימפית, כאשר לתמוז יש את הפריבילגיה לספר כי במרבית הדרבים שנערכו בין קבוצות הנוער של הפועל ומכבי פתח-תקווה, ידו היתה על העליונה.

עומר דמארי. אפילו עניינו קרוב לסיום (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
עומר דמארי זוכה לקבלת פנים חמה מהאוהדים (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

בהפועל מדברים על "חוד קטלני" של שני יוצאי מלאבס, אבל בכל מקרה ביחד עם מהארן ללה וויקטור מרעי יש תחושה שהאוהדים האדומים יכולים להיות אופטימיים אחרי קיץ קשה.

תמוז התייחס להצטרפותו של דמארי לקבוצה ואמר ל-ONE: "שיתפתי איתו פעולה בנבחרת האולימפית ואני כבר מצפה להמשיך את שיתוף הפעולה הזה. אני שמח מאוד שכישרון כמוהו מצטרף אלינו, זו תוספת כוח רצינית".

"נעזור לו להתאקלם במהרה", הבהיר תמוז, שלא שכח לשבח את אוהדי קבוצתו: "הוא יהנה מקהל מדהים שהחזיר לי את שמחת החיים ויעזור גם לו. אמרתי לו באימון הראשון שהוא עשה את הבחירה הנכונה. איחלנו לו בהצלחה ואנחנו מקווים שהוא יוכיח את עצמו".

דרור קשטן וטוטו תמוז (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
דרור קשטן וטוטו תמוז (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

יחד עם מהראן ללה, יוצרים תמוז ודמארי שלישיית חוד מאיימת במיוחד עבור כל הגנה בליגת העל ואין ספק שלדרור קשטן מצפה כאב ראש חיובי בכל הנוגע לאיוש החלק הקדמי של קבוצתו, שכן גם ויקטור מרעי ולירון דיאמנט, חלוץ הנבחרת הצעירה, יאבקו על דקות משחק.

בקבוצה שוקלים כיצד לפעול בנושא הבלם מור שושן שחזר מעונת השאלה מהליגה הלאומית ומגלה יכולת טובה באימונים. קשטן צריך להחליט אם להשאירו בסגל כבלם רביעי או להשאילו לקבוצה נוספת.