איליה יבוריאן. סובל מכאבי בטן (מור שאולי)
פיני עייש ואיליה יבוריאן. החלוץ התפוצץ (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

שחקני הפועל אשקלון ממשיכים בהכנותיהם למשחק הקריטי בשבת (17:00) מול מ.ס אשדוד בבית, ובאימון הקבוצה ניכר היה המתח בו שרויים כולם כשאיליה יבוריאן התעמת עם אור עלוואה הצעיר, ונשלח החוצה על ידי המאמן אלי מחפוד.

במהלך תרגול טקטי אותו ביצעו השחקנים ניסה החלוץ הארמני לחדור לרחבה, אולם הוכשל על ידי עלוואה שידוע בשל משחקו האגרסיבי. יבוריאן ניסה לתקוף את עלוואה ונעצר על ידי חבריו, אלי מחפוד הורה לו לשבת מעבר לקווים, שם הוא צפה באימון עד תומו. בסיום האימון כבר ישבו השניים יחדיו, לאחר שלחצו ידיים וסגרו את העניין ביניהם.

אדיר טובול, אשר נפצע במשחק ההפסד בסכנין בצלעותיו ונאלץ לרדת מהמגרש כבר בדקה ה-15, שב להתאמן היום באופן מלא, אך הוא עדיין מתלונן על כאבים ולכן בינתיים לא תורגל בהרכב, כשמי שמועמד להחליף אותו בצד שמאל של ההגנה הוא הסלובני, סואד פילקוביץ'.

נראה כי באשקלון השנה אין אימון בו כולם מתאמנים באופן מלא, ומי נח בחלק גדול מאוד של האימון היה השוער הגנאי של הקבוצה, סטיבן אהורלו, אשר התלונן על כאבים בברכו השמאלית ובמהלך התרגולים הטקטיים ישב בצד ולא נטל חלק, כשצמד שוערי המשנה, צחי גיגי וליאור חדריאן, מתחלפים ביניהם בין הקורות.

סטיבן אאורלו. חוזר לעמוד בשער (מור שאולי)
סטיבן אאורלו. התלונן על (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

המאמן, אלי מחפוד, שם דגש מיוחד במהלך האימון על נושא הבעיטות לשער, אשר לוקה בחסר במשחקי הקבוצה, ובמהלך התרגול ניתן היה לראות למה כשמרבית הבעיטות של שחקני הקבוצה הלכו אל מחוץ למסגרת ולא ממש גרמו לשוערים למתוח את איברהם יתר על המידה.

מי שישוב לעמדת המגן הימני לאחר שבוע היעדרות בגין עונש השעיה של צבירת חמישה כרטיסים צהובים הוא שי פטלק, מה שאומר שרביד גזל ישוב לתפקידו המקורי במרכז המגרש של הקבוצה הדרומית.