ניסן יחזקאל. יבחן מספר שחקנים באילת (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ניסן יחזקאל ושרון מימר באימון ראשל"צ (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

הפועל ראשל"צ קיימה את אימון הבוקר שלה היום (שני) בסגל מעט חסר, זאת בעקבות השעייתם של קובי מוסא ודודו אברהם, בשל העובדה שאיחרו להגיע להתכנסות הקבוצתית בשעה היעודה לפני האימון והושעו ממנו על ידי המאמן, ניסן יחזקאל.

השניים צפויים לשוב לאימון הערב של הקבוצה וליטול בו חלק כשיחזקאל יחליט בהמשך על העונש הצפוי להם, כשיחזקאל מעביר מסר לשחקניו כי אין הוא מתכוון לעשות הנחות לאף שחקן שלא יעמוד בתנאי המשמעת המצופים מכלל שחקני הסגל.

מי שעוד נעדר הוא המגן, עמירן שקלים, אשר עבר הבוקר בדיקת MRI שתוצאותיה יתקבלו בשעות הערב, כשבצוות המקצועי מקווים שלא מדובר בקרע של הרצועה הצולבת ובאם זמן ההחלמה צפוי להימשך כחודשיים בלבד אזי לא יחפשו מחליף לשקלים ויבנו עליו להמשך.

גם מחליפו של שקלים, אופיר צדוק, לא נכח באימון הבוקר בשל התייצבותו לוועדה רפואית והוא צפוי לשוב לאימונים עוד הערב. שוערה השלישי של ראשל"צ, רועי משפתי בן ה-17, הורד על ידי המאמן ניסן יחזקאל להתאמן עם קבוצת הנוער, בשל סירובו לחתום על החוזה שהוצע לו.

במסגרת האימון קיימו שחקני הקבוצה משחקון אימון פנימי בקצב מצויין שהסתיים בניצחון הלבנים על הצהובים בתוצאה 4:5 כשמרבית השערים היו מרהיבים. כוכב המשחק היה מרסל אילס ההונגרי, שעלה מקבוצת הנוער והרשים במיוחד כשכבש צמד שערים יפהפיים, הראשון בנגיחה מרשימה והשני בבעיטה אדירה מזווית קשה מאוד לחיבור הנגדי של השוער אבירן דלל.

ספיר והבחרים באימון. יפתיעו את מכבי? (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
שחקני ראשל&"צ מתאמנים (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

מי שעוד כבש למפסידים הוא ריף מסיקה שהוסיף צמד משלו. אם בצמדים עסקינן, אז גם קשר הרכש מבני יהודה, אסי בלדוט, כבש שני שערים, כשהראשון שבהם בבעיטה אדירה ממרחק, שנעצרה רק בחיבורים של אוהד כהן. בלדוט הוסיף גם בישול לגיא משפטי, כשמי שמשלימים את החמישייה היו החלוץ הצעיר, עומר אצילי ואופיר עמרם.

מחר צפויים לנחות, בשתי טיסות נפרדות, הקשר הזמבי ג'סטין זולו, שממשיך לעונה נוספת במדים הכתומים, והקשר הטוגולזי, תומאס אמנלו, שיגיע לטובת התרשמות ומבחנים במועדון. בעניינו של מוראד אבו ענזה אין כל חדש ועל פי יו"ר קבוצת בני לוד, לה הוא שייך, בראשל"צ עדיין לא פנו אליו.

אבו ענזה. יגיע לעירן היין? (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
אבו ענזה. יגיע לעירן היין? (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

מחר (שלישי, 18:00) תארח ראשל"צ למשחק אימון נוסף את בית"ר י-ם, כשעד כה גברה בשני משחקי ההכנה היחדים שקיימה על מכבי ת"א ובני יהודה. במשחק לא צפויים עדיין ליטול חלק זולו ואמנלו, שינחתו בסמוך ולאחר ההתמודדות מול הקבוצה מהבירה.