מכבי פ"ת החמיצה אמש (שבת) הזדמנות להעפיל למקום הרביעי בטבלה כששמטה יתרון של שער 18 דקות לפני תום המשחק מול עירוני ק"ש שהסתיים ב-2:2. המלאבסים הגיעו למשחק מול מובילת הטבלה ללא שניים משחקני ההרכב החשובים שלהם – מוראד מגמאדוב וסבסטיאן סנסוני, וראו שוב איך חוסר היציבות, בעיקר בחלק האחורי, משאירה אותם עם נקודה אחת בלבד.

בקבוצה היו מאוכזבים מכך שלא הצליחו לנצח את ק"ש על אף מספר מצבים קורצים אליהם הגיעו, אולם בסופו של דבר קיבלו את תוצאת התיקו בהבנה. במועדון הייתה שביעות רצון מהחילופים של פרדי דוד שהביאו לשינוי וכמעט ניצחו את המשחק, כמו גם מהקשר הצעיר, רועי בקל, שעלה מהספסל והראה כמה כישרון יש לו ברגליים שבישל את שער השוויון וכבש את השני של האורחים בבעיטת יעף נהדרת מ-20 מטרים אל החיבורים.

"ק"ש קבוצה מצוינת, תיקו מולם בחוץ זו לא תוצאה רעה". אמר רועי בקל. "בהתחשב בהשתלשלות האירועים כשכבר הובלנו 1:2, לחזור הביתה בלי ניצחון זה קצת מאכזב, אבל לא צריכים להיות חזירים. אני שמח על הגול שכבשתי אבל הייתי מעדיף לא לכבוש ושהיינו מנצחים".

בקל סיפר על החילוף: "פרדי נתן לי כמה הוראות טקטיות, ואני ומרינקוביץ' שנכנסו ביחד דיברנו שנכניס רוח חיים למשחק ואני שמח שכך היה. אני מקווה שתהיה לזה המשכיות. השנה אני נכנס בעיקר כמחליף, עוד לא קיבלתי ממש את הצ'אנס לפתוח בהרכב, אבל מי שמכיר אותי יודע שאני עובד קשה וכל אימון וכל דקה אני בא ונותן 100 אחוז ואת כל כולי, ואני שמח שהפעם זה בא לידי ביטוי בגול ובישול ושהבאתי את השינוי".

רועי בקל חוגג עם חבריו(מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
רועי בקל חוגג עם חבריו(מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

על הסיבוב הראשון של הליגה שנמצא לקראת סיום הוסיף בקל: "בסה"כ זה סיבוב די חיובי מבחינת מכבי פ"ת, נכון שלא שמרנו מספיק על יציבות והיו משחקים שיכולנו לנצח ולא עשינו זאת, אבל הכיוון הוא חיובי. אנחנו מציגים כדורגל טוב ואנחנו מתכוננים לכל משחק כמו שצריך. אני מאמין שיש לנו קבוצה מצוינת ושאנחנו נרוץ קדימה. אחרי הקבוצות הגדולות אני חושב שאנחנו הטובים ביותר ואני מאמין שאנחנו מסוגלים לסיים בפלייאוף העליון, אבל כרגע אנחנו לא מתעסקים בזה אלא בכל משחק לגופו".