רן בן שמעון ונג'ובו. מרוצים מהחלוץ (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
רן בן שמעון ונג'ובו. מרוצים מהחלוץ (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

עירוני קרית שמונה נמצאת בעיצומו של מחנה האימונים שבמירלו ובקבוצה עדיין מחפשים אחר שחקני חיזוק לעונה הבאה. לאחר החתמתו של המגן השמאלי, דושאן מטוביץ', ממשיכים במועדון בחיפושים אחר שחקן נוסף, הפעם לעמדת הקישור.

המאמן, רן בן שמעון, הסביר: "אנחנו בוחנים מספר אופציות ומעוניינים בקשר". בקבוצה רוצים להביא קשר עם טכניקה גבוהה ויכולות התקפיות כאשר שלושה מועמדים עומדים על הפרק ושלושתם זרים המשחקים בליגות בחו"ל.

על המתרחש בהולנד, הוסיף המאמן: "מחנה האימונים עובר בצורה מצויינת, אבל יחד עם זאת צריך לקחת דברים בפרופורציה כי כבר היו מחנות אימונים טובים בעבר וכשהגיעו לליגה המצב היה שונה".

מי שזוכים למחמאות רבות על עבודתם ויכולתם במחנה האימונים הם הקשר אדריאן רוצ'ט, ויליאם נג'ובו ו-ואיל מריסאת. שחקנים בקבוצה העידו: "אם בעונה הקודמת התלהבו מרוצ'ט אז השנה יראו שחקן טוב עוד יותר. רואים את השינוי, הוא עובד על שיפור נקודות התורפה שלו ויש תוצאות".

רוצ´ט חוגג בעונה שעברה. נראה שחקן יותר טוב? (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
רוצ´ט חוגג בעונה שעברה. נראה שחקן יותר טוב? (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

בקבוצה מרוצים גם מהחלוץ ברק בדש שכבש ב-1:1 מול צסק"א סופיה. הקבוצה תשוב ארצה ביום שני כשעדיין לא ברור אם יוסיפו משחק אימון נוסף או שהקבוצה תסתפק בשני המשחקים שקיימה כבר.