אוהדי קרית שמונה. באטרף לקראת בית"ר (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי קרית שמונה. באטרף לקראת בית"ר (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

רצף ההצלחות וההתמקמות במקום השני בטבלת ליגת העל העיר את הקהל המקומי בקרית שמונה.

גל פניות להנהלת הקבוצה מאז שבת האחרונה הובילו את ראשי הקבוצה להחלטה כי כבר היום (שלישי) תיפתח מכירת הכרטיסים לקראת המשחק שעשוי להעלות את הקבוצה לפחות באופן זמני לראשות הטבלה. בשבת, 17:00 תפגוש קרית שמונה את בית"ר ירושלים שתגיע חבולה לאחר ההפסד 4:1 למכבי חיפה.

בקבוצה מציינים כי מדובר בביקוש שיא והמכירה תתקיים בשלב ראשון במרכזי הקניות. כזכור, לקריה יש 2,000 מנויים ובקבוצה מצפים לראות את המגרש העירוני מלא עד אפס מקום. מחירי הכרטיסים יעמדו על 40 שקלים לנוער 80 שקלים למבוגר כשחיילים ימשיכו להכנס חינם בהצגת תעודת חוגר.

היום בשעות הצהריים תקיים הקבוצה אימון ראשון לאחר הניצחון בשבת בשכונת התקווה (1:0) ומחר יצאו שחקני הקבוצה, הצוות המקצועי וההנהלה ליום גיבוש שיכלול טיול טרקטורונים. שחקנים בקבוצה בירכו על כך ואמרו: "אין ספק שזה רק מגבש ומחזק אותנו. הגיבוש והביחד כאן זה הסוד שלנו וגם בשנה שעברה הדברים האלה רק תרמו. תמיד טוב לשבור שיגרה".

בקריה יבחנו את כשירותם של שלושת שחקני ההרכב הפצועים בתקווה להכשירם למשחק. כרגע נראה כי שלומי אזולאי יהיה כשיר לחלוטין לאחר שכבר נכלל בסגל בשבת בעוד מצבם של בראיין גרזיץ ואיתן טיבי לא ברור.