ניסן יחזקאל. כעס על שחקניו (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
ניסן יחזקאל. כעס על שחקניו (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

משחק לא פשוט מצפה לשחקני הפועל ראשון לציון בשבת ב-19:00: מועדון ספורט אשדוד שנמצאת בכושר מצוין מחכה לשחקנים של ניסן יחזקאל, שמחפשים ניצחון מאז המחזור השלישי.

שחקני ראשון לציון עושים את ההכנות האחרונות לקראת המשחק באצטדיון הי"א, ובינתיים הרוחות בקבוצה לא ממש רגועות כפי שניתן היה לראות באימון היום (חמישי).

המאמן ניסן יחזקאל עצר את האימון פעמיים לטובת כינוס השחקנים. בשתי הפעמים הוא זעם על תפקודם באימון וטען לזלזול מצד מספר רב של שחקנים. לאחר האימון שב יחזקאל וכינס את השחקנים לאסיפה שבה הבהיר להם כי כך הדברים לא יכולים להימשך.

בינתיים מתכנן יחזקאל לעלות במערך דומה לזה ששיחק מול הפועל פתח תקווה בשבת האחרונה. רביעיית ההגנה לא תשתנה ככל הנראה, זאת בשל העובדה כי ישנה שביעות רצון גדולה מכך שלראשונה העונה הקבוצה לא ספגה שער. שינוי אחד שעשוי להתבצע הוא שובו של ג'סטין זולו להרכב במקום אחד הקשרים.

הקשר הגרמני שנבחן בקבוצה, סרג'יו פיטר, לשעבר שחקנה של בלקבורן מהפרמייר ליג, שוחרר מהקבוצה לאחר יומיים שבהם נבחן, משום שלא הרשים את יחזקאל ועוזרו שרון מימר. גם החלוץ הברזילאי, אנדרסון דוס סנטוס, שהגיע רק אתמול ארצה, שוחרר לאחר שלא עבר את הבדיקות הרפואיות.

סרג´יו פיטר. שוחרר מהקבוצה (GettyImages) (צילום: מערכת ONE)
סרג´יו פיטר. שוחרר מהקבוצה (GettyImages) | צילום: מערכת ONE

דוס סנטוס, שהרקורד שלו בשנים האחרונות לא היה מרשים יתר על המידה גם כך, התגלה כסובל מקרע במיניסקוס ובראשון לציון לא לקחו את הסיכון ושיחררו אותו. כבר הערב הוא ימריא בחזרה למולדתו. ביום ראשון צפוי לנחות בלם מחוף השנהב למבחנים בקבוצה.

חסן לינגאני, בלמה בן ה-23 של יאנג בויז ברן השווייצרית, ששיחק קודם לכן במדי באסטיה מהליגה הצרפתית השניה, ינסה להרשים את אנשי הצוות המקצועי. לינגאני ינסה למלא את מקום הזר שהתפנה בעקבות שחרורו של בן ארצו, סינדו דוסו, שגמר את העונה ויעבור ניתוח ברצועה הצולבת.