פיני בלילי ודרור קשטן. משחק קריטי (משה חרמון)
פיני בלילי ודרור קשטן. הקיף את השכונה (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

בבני יהודה ערכו הערב (רביעי) אימון נוסף כחלק מההכנה למחזור הקרוב בו יפגשו את מכבי פ"ת. חניכיו של דרור קשטן רוצים להמשיך את המומנטום החיובי ולעלות באופן סופי לפלייאוף העליון. הזהובים יודעים שמוטלת עליהם משימה לא קלה ואחרי שני ניצחונות על מכבי והפועל ת"א הם ינסו לשחזר את היכולת ולהביאה ביום ראשון למשחק הבית.

המאמן, דרור קשטן, החליט להשאיר לאחר האימון את השחקנים פדרו גלבאן, לירוי צעירי ופיני בלילי לאימון ריצה. לאחר שכל חבריהם לקבוצה סיימו את האימון, השלושה נשארו על מנת להקיף את אצטדיון שכונת התקווה "בשביל הכושר".

מספר שחקנים שנותרו לחכות לחבריהם סיפרו שהם לא אהבו, בלשון המעטה, את ההחלטה וניכר היה לראות זאת בתגובותיהם בחדר ההלבשה לאחר מכן.

המגן, איציק עזוז, התראיין לאתר הרשמי של הקבוצה והתייחס למשחק האחרון: "ההרגשה תענוג, ממש טירוף חושים. האמת שדי השלמתי עם התיקו והגול הזה שימח אותי ברמות אחרות. ידעתי שהגיע לנו לנצח ועכשיו יש לנו עוד הרבה עבודה בשביל להגיע לפלייאוף העליון".

עזוז הוסיף: "בכדורגל לפעמים צריכים המון סבלנות, אבל שעובדים קשה בסוף רואים תוצאות ואני שמח שאחרי עונה פושרת אנחנו מצליחים לשמח את האוהדים. יש לנו עוד הרבה עבודה ואנחנו רוצים להשיג את הכרטיס לאירופה".

בנושא אחר, מחר בבוקר יגיעו השחקנים כפיר אדרי, שלו מנשה, פדרו גלבאן, עוז ראלי, איציק עזוז, לירוי צעירי ואביב חדד, לעמותת "פתחון לב" ויעזרו בחלוקת חבילות שי למשפחות שאין ביכולתן לערוך את סדר הפסח.