חזי מגן. "לשים כיפה זה לא גימיק" (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
חזי מגן. "לשים כיפה זה לא גימיק" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

בני יהודה ערכה אתמול (שישי) את האימון המסכם לקראת המחזור הראשון בליגת העל בו תארח את הפועל רמת גן (19:00 באצטדיון בלומפילד). על פי ההרכב שתורגל, המאמן דרור קשטן יציב ב-11 הפותחים של הזהובים את הקשר לירוי צעירי והחלוץ הצעיר שלומי לוי.  עומרי אפק ואסי בלדוט יסופסלו ככל הנראה.

ההגנה תכלול את עוז ראלי, איוון גארידו, אביב חדד וכפיר אדרי ואילו בקישור לצד צעירי ישחקו חסן אבו זאיד וקסטוטיס איביסקביצ'יוס. איליה יבוריאן יפתח בחוד לצד שלומי לוי.

בתום האימון התקיימה אסיפה בה דיבר יושב הראש חזי מגן על נושא איתי שכטר והכיפה: "יש דבר שנוגע לכולנו כעם יהודי שאינו שייך לכדורגל וזה מה שקרה השבוע עם איתי שכטר באצטדיון באוסטריה. יכול להיות שחלק מבני עמנו יראה בלהניח כיפה על הראש אחרי גול גימיק ולא משהו דתי.

חשוב להדגיש כי עברו הימים שאנטישמים אוסטרים יימנעו מבחור יהודי להניח כיפה באוסטריה. אני מזכיר מפה לכל האנטישמים בעולם, שימי האנשלוס חלפו מהעולם ולא יחזרו עוד. יהודי יניח כיפה בכל מקום שהוא רוצה ומכאן אנחנו מחזקים את ידיו של איתי שכטר".

הפועל ת&"א כיפה שכטר (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
הפועל ת&"א כיפה שכטר (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

לקראת המחזור הראשון הוסיף מגן: "יש התרגשות ומתח חיובי. אנחנו אוהבים את הכדורגל ואוהבים לפתוח את העונה. כמובן שזה מלווה במתח. אנחנו רוצים להצליח ויש לנו מחויבות גדולה כלפי האוהדים שלנו.

זו הזדמנות לקרוא לקהל לבוא למגרשים. עשינו מנהג בשנתיים האחרונות להשתתף במפעלים האירופים,ואנחנו מאוד רוצים לחזור על זה. אנחנו מאוד רוצים להביא תואר לשכונה ועל כך אנחנו עובדים. נצא לעונה חדשה ונקווה להביא את הדברים הכי טובים שלנו".

כמאה מנויים נתרמו לילדים שידם אינה משגת, על ידי אוהד הפועל תל אביב תם בן דב. בני יהודה הקימה אתר רשמי שיכלול את סיקור משחקי הקבוצה, ראיונות, ארכיון והיסטוריה של המועדון.

הרכב משוער: דלה איינוגבה, עוז ראלי, איוון גארידו, אביב חדד, כפיר אדרי, חסן אבו זאיד, קסטוטיס איביסקביצ'יוס, לירוי צעירי, שלו מנשה, איליה יבוריאן, שלומי לוי.

אימון בני יהודה (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אימון בני יהודה (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

הפועל רמת גן: בונדאה, ריברו וביבישקוב לא עברו בבקרה וייעדרו


אצל יריבתה של בני יהודה הצרות באות בצרורות. אחרי שהשבוע התברר כי הפועל רמת גן תפתח את העונה במינוס 7 נקודות בעקבות עבירות של חוזים כפולים, על המאמן שלומי דורה נחתה מכה נוספת: שלושה מתוך חמשת הזרים של הקבוצה לא עברו בבקרה התקציבית ולא יוכלו לשחק מול הזהובים.

הבלם הספרדי פבלו בונדאה, הקשר האורוגוואי קלאודיו ריברו והחלוץ הבולגרי קרום ביבישקוב יאלצו לחכות למחזור הבא. מי שכן ייפתחו בהרכב הם הבלם אלין טופוזאקוב והקשר דימיטאר טלקיסקי.

שלומי דורה (רועי גלדסטון) (צילום: מערכת ONE)
שלומי דורה (רועי גלדסטון) | צילום: מערכת ONE

יקיר שינה יחליף את בונדאה במרכז ההגנה, בעוד שאלי לוי יעלה במקומו של ריברו בקישור לצידו של וובה בראון. עידן סרור ישחק לראשונה במדי הפועל רמת גן לאחר ששיחרורו מהפועל תל אביב.הושג קרלוס צ'קנה ולירון דיאמנט ישלימו את תמונת ההרכב.

הרכב משוער: איתי ארקין, חי בן לולו, יקיר שינה, אלין טופוזאקוב, תמיר בן עמי, אלי לוי, וובה בראון, דימיטאר טלקיסקי, עידן סרור, קרלוס צ'קאנה ולירון דיאמנט.