יממה לאחר הניצחון החשוב על הפועל פ"ת (0:2) ובבני יהודה, הראש כבר לקראת הדרבי הקטן במחזור הקרוב, מול מכבי ת"א. עם צמד של הקשר, פדרו גלבאן, הצליחו הזהובים להשיג שלוש נקודות חשובות.

למרות שהשיגו רק 17 נקודות ב-12 מחזורים, בקבוצה משדרים אופטימיות ואומרים שניצלו את התקופה האחרונה בכדי ללמוד אחד את השני וכמובן להסתגל לשיטת המאמן והנקודות יגיעו במהרה.

"תמיד כיף לנצח לא משנה נגד מי אנחנו הולכים לשחק, חשוב מאוד שגם הבקענו שערים לאחר שני מחזורים שלא כבשנו. זה ניצחון חשוב בשביל המורל, צפויים לנו שלושה משחקים קשים ואנחנו רוצים להוציא את מירב הנקודות ואחרי השבועיים האחרונים ששיחקנו יפה ולא השכלנו לנצח, זה היה חשוב". כך אמר החלוץ, פיני בלילי, לאחר הניצחון.

בלילי הוסיף ואמר: "חשוב היה להשיג את שלוש הנקודות המתוקות האלה, גם בשביל הביטחון לעתיד ואני מקווה שהוא יעזור לנו לקראת המשחקים הבאים".

לשאלה האם זה אפשרי לייצר המשכיות גם נגד מכבי ת"א, אמר בלילי: "אפשר וגם צריך. אני מקווה שהניצחון הזה החזיר לנו את החיוך והביטחון ונצליח לנצח".

פיני בלילי חוגג עם גלבאן. "כיף לי" (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
פיני בלילי מברך את פדרו גלבאן לאחר הצמד (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בלילי התייחס גם לחברו לקבוצה, פדרו גלבאן ועל הצמד שכבש ואמר: "אמרתי שמהרגע שהגעתי לבני יהודה, פדרו גלבאן אחד משלושת השחקנים הכי טובים ששיחקתי איתם בקריירה שלי. זה כיף לשחק ליד שחקן כזה, הוא נותן לכל הקבוצה ביטחון ומוטיבציה. אני מקווה שימשיך את זה במשחקים הבאים".

בלילי. מאחל בהצלחה למאמן החדש (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
פדרו גלבאן עם אביב חדד ופיני בלילי לאחר השער (שי לוי) | צילום: מערכת ONE