אלון יפת מקבל את הקרדיט מהאיגוד (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
אלון יפת מקבל את הקרדיט מהאיגוד (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

איגוד השופטים פירסם היום (שלישי) את שיבוץ השופטים למחזור המשחקים הקרוב, השני בפלייאוף.

כפי שציפו גורמים באיגוד השופטים, על כתפיו של הבינלאומי אלון יפת, הוטלה המשימה לנהל את המשחק העונה ביום שני, כשמכבי חיפה תארח את הפועל ת"א להתמודדות שעשויה להכריע את גורל האליפות.

הקוונים דני קרסיקוב ושבתאי נחמיאס יעזרו ליפת בהתמודדות הקריטית. אסף קינן ישמש כשופט הרביעי.

שופט סגל הליגה הלאומית איברהים אבו זעילה, שהוא אחד המועמדים לעלות ליגת העל בעונה הבאה, שובץ לשפוט את המשחק בו תארח מכבי פ"ת את מכבי נתניה.

 באיגוד השופטים נותנים לשופטי הליגה הלאומית לשפוט משחקים בפלייאוף האמצעי שהם בעלי חשיבות מועטה, ושולחים את שופטי ליגת העל לשפוט בקרבות הליגה הלאומית, על העלייה לליגת העל.

במשחק שייערך ביום ראשון, ישפוט מאיר לוי את ההתמודדות בין הפועל ר"ג והפועל חיפה.

יתר שיבוצי ליגת העל במשחקי השבת: בני יהודה – מכבי ת"א (זיו אדלר), בני סכנין – הפועל ב"ש (אשר כהן), הפועל רעננה – הפועל עכו (אלי חכמון). חכמון זכה לתשובוחות לאחר שניהל בצורה טובה מאוד משחק פלייאוף ביום ראשון האחרון בקפריסין. מ.ס. אשדוד – בית"ר ירושלים (חלים זטמה), מכבי אחי נצרת – הפועל פ"ת (אסף קינן)

הצוות הקפריסאי מהשנה שעברה. שוב במשחק חשוב של הלאומית (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
הצוות הקפריסאי מהשנה שעברה. שוב במשחק חשוב של הלאומית (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE


שלישיית שופטים מקפריסין תנהל את המשחק בין ק"ש וכפ"ס

לאומית: השופט לירן ליאני ינהל את משחק הפלייאוף העליון בו תארח הפועל אשקלון את ניר רמה"ש. שי שטרית ינהל את המשחק בין בת ים לסקציה נס ציונה. שלישיית שופטים מקפריסין תנהל את המשחק בין הראשונה עירוני ק"ש, לשנייה הפועל כפ"ס.