הקשר האחורי אמג'ד סולימאן חתם השבוע על חוזה לחמש שנים בהפועל באר שבע, בה הוא מקווה לעשות את הפריצה הגדולה שלו. סולימאן סומן לפני מספר שנים כדבר הבא שייצא מהמגזר, אך לאחר שכבר היה עם רגל וחצי בהפועל ת"א הוא נפצע ולא שיחק שנה שלמה דווקא בעונה שבה אחי נצרת, הקבוצה בה גדל, שיחקה בליגת העל.

"אני שמח שהגעתי לליגת העל ולמועדון גדול כמו הפועל באר שבע", אמר סולימאן בראיון ל-ONE. "מדובר במועדון טוב עם קהל גדול ואני מאוד מרוצה כי יש במועדון הזה אנשים טובים. עכשיו זה תלוי בי כי אני צריך לעשות את המקסימום, לחיות חיים ספורטיביים כדי להגיע רחוק ולהתקדם".

בהתייחס למאמנו החדש ניר קלינגר אמר סולימאן: "הוא נתן לי הרגשה שאני לא הולך להיות עוד שחקן בסגל. הוא דיבר איתי ונתן לי ביטחון שאני יכול לפנות אליו בכל דבר ואני רוצה להשקיע מעצמי מאה אחוז במגרש".

סולימאן בטוח שבנייה על שחקנים צעירים יכולה רק להועיל לקבוצתו החדשה. "אני סומך על הצוות המקצועי שמכיר את הליגה הזאת ובנה קבוצה שמתבססת על שחקנים צעירים שבאים לעבוד ופחות על שמות ואני מקווה שתהיה שנה טובה".

אמג´ד סולימאן. נפצע מול ראשל&"צ (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
סולימאן. "יש במועדון הזה אנשים טובים" (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

בהתייחס לכך שהוא צפוי לפגוש קהל במימדים גדולים אמר הקשר: "כבר ראיתי את הקהל מגיע לאימונים ואני לא יכול לתאר את זה במילים. הם אוהבים את הקבוצה ואני מקווה שיתמכו בנו עד סוף השנה. אני מקווה שנסיים את הליגה במקום הכי גבוה שאפשר".

הקשר הגנאי איברהים עבדול ראזק שכבר היה ברור בסוף העונה החולפת כי הוא לא נמצא בתוכניות של הקבוצה לעונה הקרובה, קיבל הודעה על שחרורו לאחר חצי עונה בלבד.

ראזק. שוחרר מהפועל באר שבע (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
ראזק. שוחרר מהפועל באר שבע (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

ביום ראשון הקרוב בשעה 16:00 תקיים הקבוצה מסיבת עיתונאים שתפתח את העונה באופן רשמי ולאחריה ייצאו השחקנים לאימון פתיחת העונה המסורתי שיחל בשעה 18:00.