חאלד חלאילה בארוחה (מחאסן נאסר) (צילום: מערכת ONE)
חאלד חלאילה בארוחה (מחאסן נאסר) | צילום: מערכת ONE

אחרי שורת הזעזועים שחוותה בחודשיים האחרונים ושני ההפסדים האחרונים בגביע הטוטו לנתניה ובליגה מול ק"ש, בני סכנין של חיים לוי תחזור מחר (שבת) ב-20:00 לדוחא ותפגוש שוב את מכבי נתניה, הפעם למשחק ליגה.

במהלך כל השבוע התקיימו שיחות גיבוש ומוטיבציה לשחקנים. זה החל ביום שלישי בביתו של היו"ר חאסן אבו סלאח והסתיים בארוחה יזומה של השחקנים היהודים שהזמינו את יתר השחקנים לשבירת הצום של הרמדאן. הארוחה התנהלה בנוכחות נציגים ואנשי עסקים שעוזרים לקבוצה כלכלית.

הקשר חאלד חלאילה אמר: "אני מודה לאחינו היהודים ומקווים לגמול לכם בחגים שלכם. אני משוכנע ובטוח שנצא לדרך חדשה כבר במשחק הקרוב מול מכבי נתניה. הקבוצה חשובה לכולם".

מאיר כהן ששילם כמו יתר השחקנים היהודים על הארוחה אמר: "אני כבר תשע שנים בסכנין ויודע עד כמה חשובה האחדות למקום הזה. אנחנו רוצים לפתוח את העונה ברגל ימין ומקווים לראות את הקהל בא ותומך בנו".

חיים לוי ועבאס סואן (מחאסן נאסר) (ONE) (צילום: מערכת ONE)
חיים לוי ועבאס סואן בארוחה (מחאסן נאסר) | צילום: מערכת ONE

היו"ר חאסן אבו סלאח סיכם: "כל הכבוד על היוזמה של השחקנים. מאז ימי מאזן גנאים כיו"ר סכנין חרטה על דגלה את סמל הדו קיום וזה יימשך כל הזמן. אנחנו רוצים לאחל הצלחה למאמן החדש חיים לוי ולפתוח בדוחא עם ניצחון".

שחקני סכנין סועדים (מחאסן נאסר) (צילום: מערכת ONE)
שחקני סכנין סועדים (מחאסן נאסר) | צילום: מערכת ONE

סכנין תעלה עם אותו הרכב שפתח במשחק בק"ש מתוך מטרה להשיג ניצחון ראשון לצאת לפגרה בראש שקט. לירן כהן ויניב לוזון פצועים ולא יהיו בסגל.

שחקני סכנין עם הנהלת הקבוצה (מחאסן נאסר) (צילום: מערכת ONE)
שחקני סכנין עם הנהלת הקבוצה (מחאסן נאסר) | צילום: מערכת ONE

ההרכב המשוער: מאיר כהן, עלא אבו סלאח, יא יא פטי , טל חן, מהראן אבו ריא, חיים בנון, חאלד חלאילה, נסטיה צ'ה, חאמד גנאים, אחמד קאסום וכרסטיאן דנלצ'ה.

עטר ישמור על אותו הרכב שניצח את בית"ר ירושלים


הניצחון הגדול במחזור הראשון מול בית"ר ירושלים הכניס את מכבי נתניה למוטיבציה גדולה, והשחקנים של ראובן עטר רוצים להמשיך את המומנטום גם מול הקבוצה של חיים לוי.

באימון המסכם הקרין עטר את משחק ההפסד של סכנין לקרית שמונה וביקש משחקני ההגנה שלו להישמר מכדורים נייחים. על פי הנראה עטר ימשיך עם אותו ההרכב שהביס את בית"ר ירושלים. השוער הבוליביאני קרלוס אריאס שעד כה מציג יכולת טובה, ימשיך ללבוש את אפודת השוער הראשון כאשר לפניו ירכיבו את חוליית ההגנה: עמרי בן הרוש, ליאוניד קרופניק, הקפטן אוראל דגני וטל מעבי.

ראובן עטר (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
ראובן עטר. ישמור על אותו הרכב (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

קובי דג'אני שהצטרף לקבוצה בקיץ האחרון ובינתיים מסתמן כבעל הבית של הקבוצה על המגרש יפתח בקישור האחורי כאשר לפניו ישחקו מצטייני השבוע שעבר: פיראס מוגרבי, דלה ימפולסקי, מאור אסור וחן עזרא. אחמד סבע יהיה החלוץ הבודד.

כפי שפורסם לראשונה ב-ONE הבלם הצרפתי ממוצא מרוקאי קארים אל-מורבה, ינחת בארץ ביום ראשון הקרוב ויצטרף למספר ימי מבחן. אל-מורבה שגדל בנאנט הצרפתית ושיחק בנבחרת האולימפית של צרפת, יחבור לבלם הנבחן השני מריאנו קאפורלה ומי שירשים יותר את הצוות המקצועי מבין שניהם, יוחתם במועדון.

הרכב משוער: קרלוס אריאס: אוראל דגני, ליאוניד קרופניק, עמרי בן הרוש, קובי דג'אני, דלה ימפולסקי, מאור אסור, חן עזרא, פיראס מוגרבי ואחמד סבע