יוסי אבוקסיס. מתכונן למשימה האירופית  (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
יוסי אבוקסיס. מתכונן למשימה האירופית (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

בבני יהודה מתכוננים למחנה האימונים הקצר אליו תצא הקבוצה ביום חמישי הקרוב. חניכיו של יוסי אבוקסיס יערכו את מחנה האימונים בסביליה ולאחריו יסעו לאנדורה ויתכוננו למשחק הראשון במוקדמות הליגה האירופית נגד סנט ג'וליה.

הבשורה המשמחת על תמיכתם הכלכלית של אנשי העסקים, שון מקייטן וברק אברמוב, הובילה את האוהדים לפירוק אוהל המחאה. כזכור, האוהדים הכתומים החליטו להקים אוהל מחאה בכדי למצוא בעלים חדשים למועדון.

יו"ר ארגון האוהדים, כפיר עמר, נשאל האם אוהל המחאה יפורק בעקבות התמיכה בקבוצה ואמר: "כן, ביום רביעי נעשה ערב סיום של אוהל הזעקה. יבואו הרבה אוהדים ולמעשה במעמד זה נודיע רשמית שהזעקה הצליחה ובני יהודה נמכרה והחל משנה הבאה, היא תהיה בבעלות שון מקייטן וברק אברמוב".
 
עמר הוסיף: "התקשרנו לברך את השניים וכמובן שביחד סיכמנו שהמטרה היא שנחזיר את בני יהודה להיות אחת משלוש הקבוצות הגדולות בארץ. השאיפה היא כמובן לצאת מהבינוניות ולהגיע להישגים גבוהים בכל המפעלים. הסכמנו יחד שנילחם על כל התארים".

אוהדי בני יהודה מחוץ לאצטדיון בשכונת התקווה (יוסי ציפקיס) (öéìåí: מערכת ONE)
אוהדי בני יהודה מחוץ לאצטדיון בשכונת התקווה (יוסי ציפקיס) | öéìåí: מערכת ONE

לשאלה מאיפה הכל התחיל, אמר עמר: "מתוך אמונה של מספר רב של אוהדים. הבנו שמבחינה תקציבית אנחנו אולי נחשבים לקבוצה קטנה, ולכן החלטנו לקחת צעד קדימה ולהצעיד למעשה את הקבוצה למקומה האמיתי".