יניב קטן. ערך אימון מלא וצפוי להיות כשיר לסטיאווה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
יניב קטן באימון. ישוב לקראת המשחק בב"ש (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

אחרי שכבר נקנסה ע"י אופ"א בסכום של 3,000 יורו בגלל הדלקת אבוקות במשחק החוץ מול בוראץ הבוסנית במוקדמות ליגת האלופות, במכבי חיפה שוב הרגישו את נחת זרועם של הארגון האירופי, הפעם בעקבות הדלקת אבוקות במשחק החוץ מול גנק.

גם הפעם, הקנס אותו תשלם מכבי חיפה יהיה 3,000 יורו, לאחר שמשקיף המשחק ציין את התנהגות האוהדים בדו"ח. על פי חוקי אופ"א, בעקבות ספיגה של חמישה צהובים במשחק מול גנק, נקנסה חיפה ב-3,000 יורו נוספים.

מכבי חיפה תמשיך להתאמן אר הצהריים ללא שחקני הנבחרות השונות. בחיפה קיבלו בסיפוק את העובדה שאוראל דגני זומן לסגל הנבחרת, מה שמגדיל את מכסת הירוקים במדי הכחול-לבן.

אם בשנה שעברה לחיפה היה ייצוג דל של שחקן אחד או לכל היותר שניים הרי שהיום לחיפה יש ארבעה שחקנים - אייל גולסה, טאלב טואטחה, איציק כהן ואוראל דגני שהחל הבוקר להתאמן.

קפטן הקבוצה, יניב קטן נבדק ונמצא שהוא סובל ממתיחה במפשעה ויחזור להתאמן ביום ראשון כחלק מההכנה של הקבוצה למשחק מול הפועל ב"ש. עידן ורד שלא התאמן בגלל מחלה צפוי לחזור ולהתאמן.

הקשר האחורי ממאלי, מיארה בנוגו, החל להיבחן אחר הצהריים במכבי חיפה ובשלב זה קשה היה להתרשם מיכולתו. האחרון אמור להמשיך ולנסות להרשים את אלישע לוי עד להחלטה אם להחתימו.

בנוגו. ההחלטה לגביו תתקבל בימים הקרובים (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
בנוגו (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

לקראת משחקה של מכבי חיפה מול סטיאווה בוקרשט במחזר השלישי בליגה האירופית, החלה מכירת כרטיסים בודדים ולא רק לבעלי מנויים. המשחק ייערך ב-20.10.