מכבי פתח תקווה פתחה היום (ראשון) את הכנותיה לקראת עונת 2011/12. המלאבסים, ללא החלוץ עומר דמארי שעבר להפועל תל אביב, הציגו מספר פנים חדשות.

המגן השמאלי טל מעבי הגיע ממכבי נתניה, השוער לירן שטראובר עבר ממכבי תל אביב והמאמן מרקו בלבול החליף את פרדי דוד. הסגל העונה יהיה מבוסס על שחקנים ותיקים כמו עומר גולן, קובי גנון ואורי אוזן לצד שחקנים צעירים, ביניהם ניתן למנות את דור אלברמן, אחיו של גל ממכבי תל אביב, דרור דגו וטל בן חיים.

מוראד מגאמדוב, שפרש לאחר 17 שנים בקבוצה יהיה עוזרו של בלבול ביחד עם מאמן קבוצת הנוער, ייטב לוזון. בקבוצה חתום זר אחד בלבד, הקשר סבסטיאן סנסוני, ששיחק במועדון גם בעונה שעברה.

בהמשך השבוע ימשיכו להיבחן בקבוצה ז'ואל דמאיו הצרפתי, קשר אחורי בן 24 ששיחק בעבר עם גל אלברמן ורוברטו קולאוטי בבורוסיה מנשנגלדבאך ובעונה האחרונה שיחק בקיקרס אופנבך מהליגה השלישית בגרמניה. יחד איתו נבחן הקשר הרוסי, ולדימיר ארגון בן ה-20. המלאבסים יטוסו בעוד כשבועיים (18.7) למחנה אימון בן עשרה ימים באוסטריה.

לירן שטראובר (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
לירן שטראובר באימון הבכורה, היום (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

בלבול אמר: "אני נרגש. זה האימון הראשון שלי במכבי פתח תקווה ואנחנו רוצים להיות פקטור חזק העונה בליגה. התחלנו לבנות את הסגל כמו שצריך. זה הזמן לברך את עומר דמארי ולאחל לו בהצלחה".

מרקו בלבול. לא אהב את התנהלותו של טל בן חיים ושלח אותו החוצה (משה  (צילום: מערכת ONE)
מרקו בלבול (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

"אחד הדברים הגדולים במכבי פתח תקווה הוא גידול שחקנים נפלאים, אבל אני חושב שיש לנו סגל טוב עם שחקנים מנוסים ושני שחקני נבחרת כגון עומר גולן וטל בן חיים שהם שחקנים ברמה הגבוהה ביותר בליגה הישראלית ועם חיזוק בכמה עמדות תהיה לנו קבוצה טובה".

מגמאדוב (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
מגמאדוב (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

שטראובר אמר: "הציפיות הם להביא את הקבוצה שלב אחד קדימה ממה שהיא היתה בעונה שעברה. מכבי פתח תקווה צריכה לשנות פאזה ולחשוב כמו קבוצה גדולה. אני מקווה שהעונה נעשה את ההבדל וניאבק בצמרת".

שטראובר (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
שטראובר (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE
אימון בכורה מכבי פ&"ת (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
אימון בכורה מכבי פ&"ת (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE
אורי אוזן (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
אורי אוזן (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE
מעבי באימון עם החברים.  (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
טל מעבי (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE
עומר גולן וטל בן חיים (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
עומר גולן וטל בן חיים (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE