סרגיי טרטיאק. יפתח מול בית&"ר (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
סרגיי טרטיאק. עשוי לקבל את הקרדיט מעטר (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

"תמיד יש לנו חיים קשים במגרש באשדוד ואף פעם לא קל לשחק שם", כך אמרו היום (חמישי) במכבי נתניה לקראת משחקה של הקבוצה בשבת הקרובה מול מ.ס אשדוד.

בנתניה מודעים לעבודה כי אשדוד היא קבוצת בית מובהקת ולאורך כל השנים האחרונות אצטדיון י"א לא האיר פנים לקבוצה מעיר היהלומים. במועדון רוצים לקחת 3 נקודות במשחק ולצאת לפגרה כאחת מקבוצות הצמרת בליגת העל.

גם היום המשיכה הקבוצה של ראובן עטר להכין עצמה למשחק. הקבוצה מתאמנת בימים האחרונים ביישוב בת חפר הסמוך לנתניה וזאת בשל שזרוע חורף הנערך באצטדיון הקופסא.

לרשות עטר יעמוד בשבת הקרובה סגל מלא ללא פצועים ומורחקים מה שאומר שהתחרות תגדל בקרב השחקנים על 18 המקומות בסגל.

ייתכן מאוד שעטר יערוך שינוי מההרכב שסיים בשבת בתיקו עם הפועל פ"ת כאשר סרגיי טרטיאק או מוחמד כליבאת נמצאים בתמונה לאחר שנכנסו כמחליפים והיו מעורבים בשער השוויון בתוספת הזמן.

מוחמד כליבאת. נתניה בהרכב התקפי (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
מוחמד כליבאת (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

החלוץ ההולנדי, אריסון דנסו, שהגיע לארץ למבחנים, החל להתאמן עם הקבוצה ולפי חלק מהשחקנים נראה לא רע. עטר ייבחן את דנסו בימים הקרובים ואז יצטרך להחליט האם להחתימו. כזכור, דנסו נחשב לשחקן חופשי ואם המאמן יחליט כי הוא מתאים תוכל הקבוצה לצרפו כעת. בהנהלת המועדון אמרו ל-ONE כי אם בצוות המקצועי יחליטו להחתימו, ינסו להשיג את המימון לכך כאשר אחת האופציות היא שחרור שחקן כזה או אחר בחלון ההעברות בינואר.

חן עזרא וראובן עטר (מור שאולי) (צילום: מערכת ONE)
חן עזרא וראובן עטר (מור שאולי) | צילום: מערכת ONE

במהלך השבוע הבא תצא נתניה למחנה אימון קצר בקיבוץ אילות שימומן מכספי מענק גביע המדינה מהעונה שעברה. כזכור נתניה העפילה בעונה שעברה לחצי גמר הגביע ובמועדון החליטו לנצל את סכום הכסף שהתקבל מהמפעל על מנת לגבש את הסגל במחנה אימון במלון מג'יק סאנרייז.