נסטיה צ´ה. כבש (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
נסטיה צ´ה. כבש (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

בני סכנין נוצחה היום (שישי) במשחק אימון (4:1) מול הקבוצה המקומית בראשוב מהליגה הראשונה ברומניה. במחצית הראשונה סכנין עם הרכבה החזק ביותר הייתה יריבה שווה לרומנים, ופיגרה רק בשער אחד, אבל במחצית השניה, אחרי סדרת חילופים של מרבית שחקני ההרכב, הקבוצה הרומנית שלטה ללא עוררין וכבשה שלושה שערים נוספים.

בגלל העדרותו של הבלם יא יא פטי שנשאר בארץ, נאלץ המאמן יובל נעים לתמרן והציב את חיים בנון כבלם לצידו של טל חן. לירן כהן לא שיחק בגלל פציעה ורק היום חזר לאימונים. את השער לסכנין כבש לסכנין נסטיה צ'ה מבעיטת 11 מטר.

חסרונם של ויניב לוזון הורגשה היטב בקבוצה של נעים, שנפרדה ממספר שחקנים. לוזון סובל מדלקת בשרירי בטן ולא נאלץ בסופו של דבר לעבור ניתוח בקע, כשהשחקן אמור לחזור ולהתאמן עם הקבוצה כשזו תחזור לארץ.

מזג האויר החורפי שתפס את הקבוצה עם הגעתה לרומניה השתפר ללא הכר, וביומיים האחרונים חל שיפור לטובה וגם מגרשי האימון החלו להתייבש. בסכנין נבחן חלוץ רומני וצפויים להגיע עוד שני חלוצים להתרשמות. היו"ר חסן אבו סלאח אמר ל-ONE: "אנחנו מאוד מרוצים מהתנאים במקום ומשוכנעים שתהיה לנו קבוצה טובה השנה אם נדע לפגוע בשני חלוצים זרים. ברגע שנצרף שניים כאלה אהיה רגוע יותר ואז נוכל להתפנות ולחזק את הקבוצה בעוד שחקן קישור".

חסאן אבוסאלח (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
חסאן אבוסאלח (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

על המשחק מול בראשוב הוסיף היו"ר: "במחצית הראשונה שלטנו ב-60 אחוז אבל אח"כ כבר הגיעו החילופים כדי לתת הזדמנות לראות עוד שחקנים וספגנו. יהיו לנו פה עוד שני משחקים ואני מאמין שנראה טוב יותר ונתגבש כמו שאנחנו מצפים".