הפועל פתח תקווה בתמונה הקבוצתית (דרור רוזנפלד) (צילום: מערכת ONE)
הפועל פתח תקווה בתמונה הקבוצתית (דרור רוזנפלד) | צילום: מערכת ONE

הפועל פ"ת ערכה הקיץ שינויים משמעותיים בסגל השחקנים שלה ובמועדון מאם המושבות מדברים על קבוצה שונה לחלוטין מזו של העונה שעברה.

אחרי התיקו 1:1 מול בני יהודה במחזור הפתיחה של גביע הטוטו, חניכיו של אלי מחפוד ינסו להראות כי הם יודעים גם לנצח, כשיארחו את מכבי פ"ת לדרבי העירוני במסגרת המחזור השני של גביע הטוטו. המלאבסים ערכו את הצילום הקבוצתי שלהם לקראת העונה הקרובה.

הבלם, גל כהן, אמר: "תמיד יש תכונה לפני משחק שכזה, יש כאן חבר'ה חדשים שצריכים להבין מה זה דרבי. לא משנה אם זה משחק אימון, ליגה או גביע הטוטו, דרבי זה דרבי ואנחנו צריכים לנצח בו. אני מאמין שיהיה בסדר ביום שבת, אנחנו קבוצה טובה וחזקה ואנחנו רוצים לנצח, על אחת כמה וכמה בשבת הקרובה".

אלי מחפוד יאלץ להסתדר במשחק עם סגל חסר וזאת הואיל וחמישה משחקניה של הקבוצה טרם עברו בבקרת התקציבים.

גל כהן (אלעד ירקון) (צילום: מערכת ONE)
גל כהן (אלעד ירקון) | צילום: מערכת ONE

אוסטין אג'ידה, ישראל זגורי, אור בן חמו, עידו אקסברד וחמודי בריק הם השחקנים שככל הנראה יחמיצו את המשחק, אם כי בנוגע לאג'ידה, בקבוצה יעשו מאמץ להעביר את חוזהו בבקרת התקציבים עד מחר בצהריים, כדי שיוכל לפתוח בשבת.

השוער המוכשר, שניר דורי, שגילה יכולת מצויינת במשחק מול הזהובים ביום שבת, נמצא בכוננות לקראת האפשרות ששוב יעלה לשחק, על אף שטרם חזר לכושר מלא. כמו כן, הקשר גיא דיין אמנם חזר להתאמן היום (רביעי) אולם טרם ברור אם יוכל לפתוח בהרכב.

דניאל אדו (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
דניאל אדו (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בנוסף, הבלם הגנאי, דניאל אדו, שוב לא התאמן הואיל והוא לא חש בטוב. במהלך הלילה אושפז אדו בבית החולים, לאחר שסבל מכאבי ראש חזקים. החשש הוא כי אדו חטף מכת שמש. יחד עם זאת, אדו שוחרר מבית החולים והגיע הערב למתחם האימונים של הקבוצה. הוא צפוי להיות כשיר עד יום שבת.