מרטין ג´ון. ינסה להרשים את ראובן עטר (öéìåí: מערכת ONE)
מרטין ג´ון. ינסה להרשים את ראובן עטר | öéìåí: מערכת ONE

קשרה של הפועל עכו בעונה שעברה, בן בנימין, סיכם ל-3 שנים במכבי נתניה. בנימין בן ה-26 קיבל את פסיקת הוועדה למעמד השחקן שהחליטה כי כרטיסו שווה 130,000 ש"ח ובימים האחרונים נמצאים נציגיו במשא ומתן מתקדם עם המועדון מעיר היהלומים בנוגע לצירופו.

כבר לפני חודשיים פורסם על ההתעניינות של מכבי נתניה בשחקן אך העניין ירד מסדר היום בעקבות הרצון של הצוות המקצועי לראות את הקבוצה מתפקדת במחנה האימונים.

לאחר המחנה החליט המאמן, ראובן עטר, כי הוא מעוניין לחזק את החלק האחורי של הקבוצה בשחקן נוסף ולאחר החלטת הוועדה על סכום הפיצוי שמגיע להפועל עכו, הוחלט בנתניה לסכם עם השחקן.

בנימין, שנחשב לקשר אחורי מחונן, יחתום אחרי תשעה באב על חוזה ארוך טווח לשלוש שנים ובמועדון מאמינים כי הקשר ישתלב נהדר במרקם הקבוצתי של הסגל הצעיר שבנה ראובן עטר.

ראובן עטר (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
ראובן עטר. רצה את בנימין אצלו בסגל (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

בנימין יהיה הרכש הרביעי של נתניה אחרי שהחתימה את ירדן כהן, אלכס מרטינוביץ' ומוחמד כליבאת. בתוך כך, נחת בארץ המגן השמאלי מרטין ג'ון שסיים את העונה בקרדיף, למספר ימי מבחנים שבסופם, אם ירשים, יוחתם בקבוצה. ג'ון יהיה הנבחן השלישי של נתניה בקיץ הזה בעמדת המגן השמאלי אחרי אלירן זרעי ואיגור זרזינוב שנבחנו ושוחררו.

בנימין אמר ל-ONE: "אני שמח על ההצטרפות למכבי נתניה שהוא מועדון גדול לכל הדעות. עברתי קיץ קשה והיו הרבה מתחים ואי-ודאות. אני שמח שזה מאחוריי ומחכה כבר להתחיל להתאמן עם הקבוצה".

בן בנימין. &"השנה אנחנו רוצים מקום חמישי וגמר גביע&" (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
בן בנימין (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

"נתניה ידועה כקבוצה שנותנת הזדמנות לשחקנים צעירים ולעבוד תחת ראובן עטר שהוא מאמן גדול זה בונוס לכל שחקן. אני יכול להתקדם ולפרוח תחת ראובן ועכשיו הגיע הזמן לעבוד קשה ולהצעיד את הקבוצה להישגים".

"אני שמח שהיה משא ומתן מהיר ונתניה הראו את הנכונות הכי גדולה שאשחק אצלם". על פי הנראה בנימין יצטרף רק מחר לאימוני הקבוצה וזאת עקב העובדה שהערב הוא יעבור בדיקות רפואיות.