נג´ובו. בקבוצה סקפטיים לגבי כשירותו (משה חרמון)
נג´ובו. הזמבי לא כשיר לגמרי, אבל יפתח (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

מוליכת ליגת העל, עירוני קרית שמונה, סיימה את הכנותיה לקראת משחקה הערב (שבת) ב-19:00 מול מכבי פתח תקווה.

באסיפה שקדמה לאימון הבוקר ציין המאמן רן בן שמעון בפני שחקניו כי פתח תקווה קבוצה טובה ועיקשת שתגיע מוכנה מאוד למשחק, בייחוד לאור העובדה שקרית שמונה נמצאת בפיסגה.

בקבוצה הצפונית עדיין לא יודעים מי יהיה בסגל הקבוצה לשבת לאור הפציעות הרבות שפקדו את הקבוצה בשבועות האחרונים.

נראה שהסגל הסופי ייקבע רק בשבת לאחר מבחן כשירות שיעברו שחקניה הפצועים של הקבוצה. הבלם סאלח חסארמה סובל מכאבים ברגלו וספק אם יפתח בהרכב. אם חסארמה לא יהיה כשיר, מי שיחליפו בהגנת הקריה הוא הבלם הצעיר שיר צדק.

וויאם עמאשה ואלרואי כהן נמצאים בספק גדול למשחק. השניים נעדרו השבוע מהאימונים ונראה כי החלוץ לא ייכלל בסגל הקבוצה לאחר שלא הצליח להשתתף באימון המסכם. כהן יהיה בסגל, אך לא יפתח בהרכב ובמידת הצורך יוכל לשחק כ-30 דקות לכל היותר.

אלרואי כהן (משה חרמון)
אלרואי כהן (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

שחקן נוסף שהיה פצוע בשבועיים האחרונים הוא וויליאם נג'ובו שרק בסוף השבוע חזר לאימונים. אם לקבוצה לא היו פצועים רבים, הקשר הזמבי היה פותח על הספסל, אך לאור מכת הפציעות נראה כי נג'ובו יפתח בהרכב.

בשער הקריה ימשיך לקבל קרדיט דני עמוס לאור היכולת הטובה שהציג בבלומפילד מול מכבי ת"א במחזור האחרון. כזכור, עמוס הוקפץ להרכב לאחר שמאמן הקבוצה לא אהב את דבריו של חיימוב בתקשורת לקראת משחקה של הקבוצה מול קבוצת האם שלו, מכבי תל אביב.

עמוס מזנק (יניב גונן)
דני עמוס מזנק. ימשיך לקבל את הקרדיט מרן בן שמעון (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

במועדון הצפוני מאמינים שלמרות הפציעות הרבות ניתן לנצח במשחק, בייחוד לאור העובדה שצפויים להגיע למשחק כ-4,000 אוהדים מקומיים, לאחר שהקבוצה חילקה כרטיסים למשחק בבתי הספר בעיר.

הרכב משוער: דני עמוס, אלעד גבאי, סאלח חסארמה (שיר צדק), יניב לביא, אורי שטרית, עדי אלישע, בראיין גרזיץ', אופיר חמו, אדריאן רוצ'ט, וויליאם נג'ובו, ברק בדש.

ניצן דמארי יחליף את מגמאדוב במרכז ההגנה


מכבי פ"ת תפגוש את עירוני ק"ש לקרב מסקרן בין שתי קבוצות שמשחקות כדורגל אטרקטיבי. לקראת הנסיעה לצפון הרחוק, ייצאו פרדי דוד וחניכיו היום בשעות הבוקר לבית מלון באזור הצפון, שם יערכו את האסיפה המסכמת לקראת המפגש מול הקבוצה של רן בן שמעון.

פרדי דוד. ירד ללאומית? (יניב גונן)
פרדי דוד. הקבוצה תצא בשבת בבוקר לצפון (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

באימון הקבוצה הסתפק דוד באסיפה על משחק התיקו מול הפועל עכו, כאשר ניתח את תקציר המשחק והראה לחניכיו היכן טעו. דוד אמר חניכיו כי המרווחים ביניהם במשחק מול עכו היו גדולים מדי וכי עליהם להקפיד על הסוגיה הזאת במשחקים הבאים.

מבחינת ה-11 הפותחים, מאמן המלאבסים לא מתכנן הפתעות. מי שיחליף את מוראד מגמאדוב הפצוע במרכז ההגנה הוא ניצן דמארי, המוזמן הטרי לנבחרת הלאומית של לואיס פרננדז.

ניצן דמארי (קובי אליהו)
ניצן דמארי. יאייש את מרכז ההגנה (קובי אליהו) | צילום: מערכת ONE

גם הקשר הצרפתי, סבסטיאן סנסוני, ייעדר בעקבות הכרטיס האדום שספג במשחק מול עכו ואת מקומו בקישור האחורי ימלא אסי משיח שישחק לצידו של יוסי אופיר. את חוליית הקישור ישלים מיכאל זנדברג, בעוד הקשר הסרבי, נבויסה מרינקוביץ', החלים מהדלקת בשרירי הבטן, אך יפתח על הספסל.

בחוד ימשיכו לשתף פעולה עומר דמארי, עומר גולן וטל בן חיים. מרואן קבהא, ששבר השבוע את ידו במשחק הנבחרת הצעירה, עשוי לעבור ניתוח ביד הפגועה מאחר שמדובר בשבר מורכב.

הרכב משוער: רובי לבקוביץ', אורי אוזן, ניצן דמארי, ג'ו ביזארה, קובי גנון, יוסי אופיר, אסי משיח, מיכאל זנדברג, טל בן חיים, עומר דמארי, עומר גולן.