עיורני קרית שמונה פתחה היום (חמישי) את העונה באופן רשמי. הקבוצה הצפונית, שסיימה את העונה האחרונה בהצלחה רבה עם זכיה בגביע הטוטו והעפלה לחצי גמר גביע המדינה, מקווה לשחזר את היכולת גם בעונה הקרובה.

את האימון קיימה הקבוצה באולם הכדורסל בכפר בלום כשאת ההכנות באופן מעשי תחל הקבוצה ביום ראשון באיצטדיון העירוני.

בין הפנים החדשות היה ניתן להבחין בשוער איתמר ניצן שהגיע מהפועל תל אביב, בחלוץ יובל אבידור שחזר מהשאלה במכבי תל אביב, בחלוץ אחי נצרת אחמד עאבד ובמגן ליאור לוי מהפועל כפר סבא.

ניצן אמר: "יש כאן תנאים ממש טובים וחבר'ה טובים. אני מקווה להצליח עם הקבוצה. הציפיות שלי הן להגיע עם הקבוצה כמה שיותר גבוה. אין מבחינתי רף מסוים. אני מאמין שאפשר להגיע לאירופה. אין ספק שקרית שמונה זו התקדמות בקריירה. זה יכול להיות צ'אנס להתקדם, להצליח ולפרוח".

המאמן רן בן שמעון אמר: "תמיד יש התרגשות. לראות את איזי שרצקי מגיע מהמרכז לאימון זה מרגש. אני לא רוצה לדבר על מטרות. יש לנו קבוצה טובה כבר היום ואנחנו נהיה קבוצה טובה".

אבידור. מקורביו: "בא אחרי שנתיים קשות" (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אבידור באימון. "חובת ההוכחה היא עליי" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

הציפיות שלי תמיד גבוהות. אנחנו רוצים להתחזק במגן שמאלי ובעוד קשר. נתחזק תוך כדי תנועה. חשוב שנבנה קבוצה טובה ונצליח. חשוב לחבר בין השחקנים".

רן בן שמעון (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
רן בן שמעון (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

יובל אבידור אמר: "אני מקווה שהעונה תתחיל ברגל ימין. נעשה הכנה טובה ולאט לאט נתקדם. אני מקווה שאחזור ליכולת לפני התקופה במכבי. חובת ההוכחה היא עליי". "אני מקווה שזה ייצא לפועל כמו שמצפים ממני. וויאם (עמאשה) עשה התקדמות גדולה. אני מאחל לו הצלחה במכבי חיפה. הגעתי לעשות עונה טובה ואחרי זה אלוהים גדול. התקופה במכבי נגמרה והיא מאחוריי. אני בקרית שמונה וזה מה שחשוב".

הבעלים איזי שרצקי התייחס לוויאם עמאשה: "במהלך כל הפגרה אמרנו שלא נשחרר אותו וניסינו להשאיר אותו. הצענו לו שדרוג לחוזה אבל וויאם רצה לעזוב. הוא שיגע את רן ואת כל העולם. רן אמר לי שכדאי לשחרר אותו כי מה יהיה אם מכבי חיפה תגיע למשחק מול ברצלונה בליגת האלופות".

רן בן שמעון ואיזי שרצקי. עדיין לא סגור על ה-11 שלו (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
רן בן שמעון ואיזי שרצקי (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

"יגיעו עוד שני שחקנים. בכדורגל תמיד צריך לשאוף ליותר אבל צריך לראות איך הדברים יתפתחו. אנחנו ניתן לשחקנים את כל התנאים להצליח".

איתמר ניצן (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
איתמר ניצן (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE