יקיר שינה עם בוקסה בימיו בהפועל ר&"ג. &"חשוב לי לנצח&" (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
יקיר שינה. מתרגל לאדום (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

הבלם יקיר שינה, שמתאמן לאחרונה עם הפועל ר"ג ואף יצא עימה למחנה האימונים באוסטריה, חתם היום בצהריים לעונה אחת במועדון.

שינה, שנמצא תחת חוזה במכבי ת"א, הושאל מהצהובים לקבוצה של שלומי דורה לעונה אחת. בכך הוא מצטרף לקפטן תמיר בן עמי, שחתם לשנתיים, ללירון דיאמנט, שחתם לשנה, ולקשר האחורי, קלאודיו ריברו, שחתם גם הוא לעונה אחת.

שינה אמר ל-ONE לאחר החתימה: "אני שמח שהדברים שהסתיימו בצורה הכי טובה, אני מודה להפועל ר"ג שנתנה לי את הזכות לשחק בשביל מועדון כזה. אני בטוח שנתחזק בעוד מספר שחקנים ושבסופו של דברים תהיה לנו קבוצה חזקה וראויה לליגת העל. אני מבטיח לאוהדים שניתן את הכל למגרש ונצא לדרך חדשה".

עוד אמר שינה: "אחרי עונה קשה שעברתי באחי נצרת, חשוב היה לי להגיע למועדון כמו ר"ג. אני מודה לשלומי דורה ולצוות על האמון, ואחזיר להם על המגרש".

גם השוער, אלירן אוחיון, חתם לעונה אחת במועדון. החלוץ הנבחן מסנטנדר ב' מונטרה צ'מה, שאתמול התמוטט מהחום במשחק האימון מול הכח עמידר ר"ג בפעם השנייה תוך שלושה ימים, שוחרר. תמיר פור נפצע קלות בבוהן בסיום אימון הבוקר, אך לא מדובר במשהו רציני.

הקשר קרלוס צ'קאנה ינחת היום בישראל, לאחר שיגיע מארגנטינה. משפחתו של צ'קנה תגיע בשלב מאוחר יותר ארצה, ובקבוצה כבר הזמינו לו חדר במלון כפר המכביה בר"ג, עד שיתמקם בצורה קבועה.

קרלוס צ´קאנה עם אוהדי ר&"ג (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
קרלוס צ´קאנה עם אוהדי ר&"ג (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE