אלי מחפוד ושחקניו. רוצים ניצחון ראשון  (אמיר לוי)
אלי מחפוד. פתח תקווה מתחזקת (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

הפועל פ"ת ממשיכה במאמצי ההתחזקות, כאשר היום (חמישי) החתימו המלאבסים את חלוצה הצעיר של בית"ר נס טוברוק, אלון תורג'מן, על חוזה ל-4 השנים הקרובות. תורג'מן נחשב לאחד הכשרונות הבולטים שצמחו בחממה של טוברוק בשנים האחרונות.

תורג'מן יעבור לפ"ת בהשאלה, ולמלאבסים תהיה האפשרות לרכוש אותו לצמיתות במהלך התקופה ובכפוף למו"מ מול טוברוק, כאשר במקרה של מכירה עתידית יקבלו הכחולים 25% משווי העסקה.

תומר סיני, מבעלי הקבוצה, אמר ל-ONE אחרי החתימה: "אנחנו שמחים מאוד לצרף את אלון. הוא ילד מוכשר מאוד. הסקאוט שלנו, איציק שאקי, עקב אחריו במשך כל העונה שעברה והתרשם. גם המאמן אלי מחפוד מצא כי השחקן מתאים לקבוצה. החתמנו אותו ל-4 שנים כאשר הוא יהיה שחקן שלנו בשותפות עם טוברוק. אנו רואים אותו כשחקן בית של הפועל פ"ת לשנים הקרובות כחלק מדור העתיד של המועדון".

תורג'מן הרשים את אנשי הפועל פ"ת במשך השבועיים האחרונים בהם התאמן בקבוצה והיה למעשה תחת עינם הבוחנת של חברי הצוות המקצועי, כאשר ההחלטה להחתימו התקבלה ביום שני האחרון, כפי שפורסם ב-ONE. תורג'מן הוא שחקן הרכש ה-7 של המלאבסים, שהחתימו עד כה את ג'וניור ויסה, אוהד קדוסי, ישראל זגורי, גיא דיין, חמודי בריק ואור בן חמו.

תומר סיני:
תומר סיני. &"הוא ילד מוכשר מאוד&" (אמיר לוי) | צילום: מערכת ONE

אחר הצהריים יקיימו המלאבסים משחק אימון מול הפועל הרצליה במגרש האימונים בהרצליה, בו צפויים להשתתף מספר שחקנים שינסו להרשים את מחפוד וביניהם חלוץ יהודי בשם יעקב ששון ששיחק בעבר בהולנד וביקש להיבחן, וכן חלוץ מנמביה בעל השם המחייב יוסביו פטריק, שהוצע למלאבסים ע"י עורך דין המקורב למאמן, כאשר האחרון הסכים לבחון אותו.

יחד עם זאת, סיכויהם של השניים לחתום בקבוצה נמוכים מאוד והמועמד הבכיר לעמדת החלוץ הנוסף לצידו של אוהד קדוסי נותר השחקן מצ'אד, בטוליגר מיסדונגרדה, שהרשים את הצוות המקצועי שצפה בביצועיו.