בהפועל חיפה יכולים לראות את עצמם מודאגים אחרי ה-2:0 אמש (שבת) מול בית"ר ירושלים, נוכח העובדה שאם ניקח בחשבון את הקיזוז, הרי שבמצב הנקודות הנוכחי חיפה רחוקה למעשה רק ארבע נקודות מסכנין שבמקום הלפני אחרון, כאשר בשבוע הבא שתי הקבוצות ייפגשו בדוחא.

בהפסד לבית"ר חיפה היתה רחוקה מלשכנע. להוציא עשרים דקות במחצית הראשונה, חניכיו של ניצן שירזי לא היו במשחק, כאשר כל הנסיונות של שירזי להציל משהו מהמשחק לא הצליחו. גם המחליפים נדבקו ברמה החלשה שהפועל הציגה.

הבעלים של הפועל חיפה, יואב כץ, מודאג בעקבות ההפסד :"בשמונה המשחקים האחרונים ניצחנו רק משחק אחד ועד סיום הסיבוב מצפים לנו שלושה משחקים מול קבוצות כמו, סכנין, אשדוד והפועל פתח תקווה, שכל משחק יהיה עבורנו מלחמת עולם".

כץ הסביר: "יש לנו חוסר יציבות באופי של השחקנים, שמצד אחד מצליחים מול קבוצות גדולות ומצד שני לא מצליחים מול מול קבוצה כמו בית"ר, להם יש מועדון מפואר, אבל קבוצה בינונית".

יואב כץ צופה בקבוצתו. ההתנהלות איטית (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
יואב כץ ביציע: "צריכים שחקנים מהירים" (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

לכץ יש גם תובנות מקצועיות לגבי הקבוצה שלו: "כל זמן שאנחנו יוצאים למתפרצות זה נראה טוב יותר, אבל ברגע שאנחנו צריכים ליזום זה הולך קשה. אנחנו צריכים שחקנים יותר מהירים ויותר אגרסיבים בהתקפה".

סטויאנוביץ´ (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
סטויאנוביץ´ (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

כץ יהיה מוכן לממן צירוף שחקן אחד או שניים. השם החם מבחינת חיפה הוא תומר חמד ממכבי חיפה, אחריו מחזרות לא מעט קבוצות בליגת העל. בקבוצה ינסו לחתוך בינואר את ניקולה גרוביישיץ' המאכזב. גם מסטויאנוביץ' יש אכזבה לא קטנה .

תומר חמד וחבריו (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
תומר חמד וחבריו (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE