דלה ימפולסקי רק הספיק לטעום את טעם החיים הטובים במתקנים המפוארים של מכבי חיפה בכפר גלים וכבר קיבל הצעה לבוא ולחתום בקבוצת הצמרת השוויצרית, לוזאן, המציעה לו חוזה למספר שנים בשכר של 120 אלף יורו לעונה.

ימפולסקי, שחתם לא מכבר על חוזה חדש בחיפה לארבע שנים, החליט בהתייעצות עם סוכניו, גלעד קצב ואדם קידן, לדחות את ההצעה לטובת ההצעה של חיפה. על-פי החוזה, בכל אחת מהשנים בירוקים, חוזהו של ימפולסקי יעלה בעשרת אלפים דולר - קרי יתחיל ב-130 אלף ויסתיים ב-160 אלף. מדובר בסכומי כסף נאים ביחס למה שהקשר קיבל בנתניה.

היום אמורים להגיע מאות מאוהדי הקבוצה לאימון אחה"צ בכפר גלים על מנת לפתוח באופן רשמי את העונה. כמנהג המסורת, גם הפעם האימון יופסק והאוהדים יפרצו לדשא כדי לעודד את ולהריע לשחקנים. האוהדים מכינים הפנינג גדול ומיוחד. במכבי מבקשים לשמור על הסדר ולתת לאוהדים להתחכך עם השחקנים החדשים וכאלה לא חסרים העונה.

בחיפה לא אמרו את המילה האחרונה בכל מה שנוגע לרכש. לפחות עוד שלושה שחקנים אמורים להצטרף. אלישע לוי לא הסתיר את שאיפתו לצרף בלם שיכול לשחק גם כמגן שמאלי, קשר אחורי וחלוץ ישראלי.

דלה ימפולסקי. מעדיף את חיפה (משה חרמון) (צילום: מערכת ONE)
דלה ימפולסקי. מעדיף את חיפה (משה חרמון) | צילום: מערכת ONE

פיטר מסיללה, שיעזוב ככל הנראה ללסטר, יצטרך לחתום על חוזה חדש ובתמורה חיפה תשאילו. בחיפה הבהירו שאין בכל מקרה כוונה להשאיר את מסיללה בארץ מתוך ידיעה שמכסת הזרים מלאה ותפקיד המגן השמאלי יהיה של טאלב טוואטחה.

במשחק האימון אתמול בין ההרכב הראשון לשני, ניתן היה לראות את השלד שסביבו מכבי חיפה תהיה בנויה העונה. מדובר בצמד הבלמים הקרואטי, יוריצה בולייאט ואנדרי פילאבסקי, צמד המגנים אייל משומר וטאלב טוואטחה, בצמד הקשרים האחורים יא יא סיידו וגוסטבו בוקולי ובקישור הקדמי יניב קטן, עידן ורד ואייל גולסה.

בחוד תורגל שלומי אזולאי או ולדימיר דבלאשווילי. בהמשך עשויים להשתלב ויאם עמאשה וימפולסקי.