מאמן הפועל פ"ת, יובל נעים, חבר ההנהלה, תומר סיני, איש המשק, אמיר שוורץ, מנכ"ל מכבי פ"ת, איציק לוזון, מגן מכבי פ"ת, קובי גנון ושוער הפועל פ"ת, שניר דורי, יעמדו לדין בשל אירועי הדרבי שנגמר ב-2:3 להפועל אמש (שבת) באצטדיון ר"ג.

כזכור, בסיום המשחק התעמתו שוער הפועל, שניר דורי שהורחק, ומגן מכבי, קובי גנון, שהורחק גם כן. בנוסף, אוהדי מכבי קיללו במהלך המשחק את תומר סיני ולטענתו השליכו לעברו מקלות מכיוון הקהל והוא בתגובה התעמת פיזית עם אחד מהם.

בעקבות האירועים, השופט אלי חכמון ציין בדו"ח: "יובל נעים מחה ההחלטות שלי ועל כך שהרחקתי אותו בעקבות יציאה מהאיזור הטכני והמשיך לנהל את המשחק מתחומי חדר ההלבשה".

"גם תומר סיני הורחק בגלל קריאות על החלטתי להרחיק את המאמן. איש המשק של הפועל פ"ת, אמיר שוורץ ביצע תנועות מגונות וקילל את מכבי פ"ת, דבר שיצר פרובוקציה וחילופי מהלומות בינו לבין השחקן קובי גנון".

עוד ציין חכמון: "שוער הפועל פ"ת, שניר דורי, גם כן הצטרף לאמיר שוורץ והקניט את גנון וכולם החליפו מהלומות. מנכ"ל מכבי פ"ת, איציק לוזון צעק לעברי: 'יופי של שיפוט, שופט כמו בליגה ג', בלי מושג' וחזר על כך מספר פעמים. כל אלה יעמדו לדין".

צפו באירועים האלימים בדרבי הפתח תקוואי

נעים וסיני. "כיכבו" בדו"ח של חכמון (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
נעים וסיני. "כיכבו" בדו"ח של חכמון (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE