דריו פרננדס. רוצה לעזוב את בית"ר (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
דריו פרננדס. בדרך החוצה מבית"ר (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

הצרות עם השחקן הארגנטיני של בית"ר ירושלים, דריו פרננדס לא נפסקות. השחקן שוב נזרק היום (שישי) מאימון הקבוצה.

מלמיליאן הורה לפרננדס לסיים את האימון לפני הזמן המתוכנן בשל חוסר רצינות לטענתו. המאמן הבחין בחוסר חשק מופגן של הקשר הנובע ככל הנראה מחוסר שביעות רצונו מכך שלא תורגל בהרכב.

בבית"ר לא מבינים מדוע פרננדס לא מיישר קו עם הצוות המקצועי. רק לפני שבוע וחצי לובנו העניינים וייושרו ההדורים בין המאמן אורי מלימיליאן לשחקן לאחר שהאחרון לא זומן לסגל הקבוצה למשחק מול מכבי חיפה. גורם בבית"ר אמר ל-ONE: "כבר אתמול היה נראה שפרננדס עצבני שהוא ראה שהוא לא תורגל בהרכב והיום היה נראה שהוא בלי חשק להתאמן".

"אצל אורי אין משחקים, מי שלא מתאמן ברצינות, מבחינתו יכול ללכת ולשבת בחדר ההלבשה". עוד לפני ששלח המאמן את הקשר מהאימון, דיברו ביניהם אנשי הצוות המקצועי ובשיחה נאמר על פרננדס: "אם ככה הוא מתאמן עדיף שישב בצד".

לקראת המשחק מול בני יהודה יצטרךמלמיליאן לקבל החלטה האם להציב את פרננדס בסגל של הקבוצה בשל המקרה שאירע היום באימון. ספק אם השחקן יתלבש למשחק אך מה שבטוח הוא כי הוא לא יפתח בהרכב.

מלמיליאן באימון. לא מרוצה מההתנהגות של הקשר (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
מלמיליאן באימון. לא מרוצה מההתנהגות של הקשר (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

בבית וגן לא נמנעים מלדבר על עזיבה אפשרית של הקשר בחלון ההעברות שיפתח בחודש ינואר. "דריו אמור לשמש דוגמא לשחקנים צעירים פה והוא מתנהג בצורה שלילית, חבל שזה קורה. אורי מלמיליאן נלחם כל הקיץ כדי שהוא ישאר בבית"ר והשחקן לא מחזיר לו את מה שמצופה ממנו מבחינת ההתנהגות וכמודל לחיקוי עבור שאר השחקנים בבית"ר", כך סיכמו בבית"ר ירושלים את הנושא.