קרית שמונה לא היתה יכולה לצפות לפתיחה טובה יותר. העולה החדשה ניצחה אתמול (שבת) 0:2 את בני סכנין בצורה משכנעת והאווירה בקבוצה הצפונית טובה. שחקני ההרכב המנצח ערכו אימון שחרור קל בלבד בעוד שמחר (שני) יזכו השחקנים של רן בן שמעון ליום חופש.

המגן ברק בכר, שפתח מול סכנין למרות היותו פצוע, סיפר ל-ONE על האווירה ביום שאחרי הניצחון: ”יש הרגשה מאוד טובה אחרי שניצחנו במשחק הבכורה. לחזור לליגת העל ולהתחיל ברגל ימין זה מאוד חשוב. זה נותן ביטחון בייחוד שיש הרבה שחקנים צעירים. היו קצת חששות לקראת פתיחת העונה ואני שמח שפתחנו טוב, זה יתן לנו ביטחון להמשך".

על השאלה האם שחקני הקבוצה הסתנוורו בעקבות הניצחון ענה בכר: ”יש לנו מאמן שיודע בדיוק מה לעשות. נהנינו מהניצחון וכבר בימים הקרובים חוזרים לעבוד קשה. אין אצלנו דבר כזה להרים את האף.

במחזור הבא מצפה לנו משחק קשה מאוד באשדוד ואולי אחד המשחקים הכי קשים שיש בחוץ. אנחנו ראינו את אשדוד בכמה משחקים השנה והם קבוצה מאוד דינמית שמשלבת צעירים מוכשרים".

ברק בכר חוגג את הניצחון אתמול (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
ברק בכר חוגג את הניצחון אתמול (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

על המשחק מול סכנין אמר המגן: ”לא הייתי בתכנון לפתוח עקב פציעה שאני סוחב ולמרות זאת פתחתי והצלחתי לסחוב 75 דקות. לא היה לי קל בכלל אבל אני שמח שניצחנו והובלנו כבר מהתחלה כך שזה הקל עלי קצת את המלאכה".

"המטרה שלנו היא להציג כדורגל אטרקטיבי, חיובי, עם שמחת חיים, אנחנו מאוד רוצים להנות מהדרך שלנו. יש פה חבר'ה מאוד מגובשים. יש שילוב יפה של צעירים עם ותיקים ושחקנים מקומיים עם שחקני רכש. מה שבטוח, אנחנו לא רוצים להסתבך בתחתית אלא להיות במקום טוב באמצע ולהציג כדורגל שגם אנחנו וגם הקהל שלנו יהנו ממנו", סיכם בכר.

קריית שמונה חוגגת (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
קריית שמונה חוגגת (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE