בבני יהודה מודאגים מפציעתו של החלוץ, משה ביטון במשחק שנפגע במשחק מול שמרוק רוברס באירלנד. לאחר בדיקות מעמיקות, נראה שביטון סובל מקרע ברצועה הצידית-פנימית בברך.

למען הסר ספק, ביום שלישי הוא יישלח לבדיקת MRI ושם יבדקו האם סופית זהו קרע שעלול להשבית אותו כשישה שבועות לפחות. בכל אופן, למשחק הגומלין, ביטון לא יעמוד לרשות המאמן, דרור קשטן.

כזכור, הגרלת הסיבוב השלישי של מוקדמות הליגה האירופית ביום שישי זימנה לבני יהודה מפגש אפשרי מול מועדון הפאר האיטלקי, יובנטוס. עוד לפני כן, יש לכתומים יש על הראש את משחק הגומלין מול שמרוק רוברס ביום חמישי (20:30, בלומפילד) לאחר 1:1 במפגש הראשון באירלנד.

"יש משחק מאוד קשה ביום חמישי, אנחנו משתדלים שלא לחשוב יותר מידי על המשחק מול יובנטוס. עם כל הכבוד להם יש לנו את המשחק ביום חמישי לעבור קודם", כך אמר המגן, איציק עזוז, לקראת משחק הגומלין מול האירים.
 
עזוז התייחס לעובדה שהשיגו רק 1:1 במפגש הראשון ואמר: "התוצאה שהשגנו  מול שמרוק בחוץ, היא טובה, אבל עדיין מאוד נזילה ויש לנו עבודה לסיים, אני מאמין ומקווה שנעמוד בה".

משה ביטון. ככל הנראה סובל מקרע (דרור עינב)
משה ביטון. ככל הנראה סובל מקרע (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

על השלב הבא, שם יכולים הכתומים לפגוש את הגברת הזקנה, אמר המגן: "רק לאחר יום חמישי, נדבר על יובנטוס. אנחנו מאוד שמחנו שקיבלנו את יובנטוס בהגרלה, אמרו לנו שהם פייבוריטים ברורים עלינו, אבל אנחנו אף פעם לא באים עם דגל לבן ונעשה הכל כדי לממש את המפגש הזה".
 
בנוסף, עזוז עדיין לא חתם סופית על חוזה חדש במדי בני יהודה, אך מסתמן שכבר בימים הקרובים, כפי הנראה לאחר משחק הגומלין, יחתום לעונה נוספת.

פיני בלילי. החלוץ פצוע בשרירי הירך (דרור עינב)
פיני בלילי ודרור קשטן. צפויים להתאחד תוך שבועיים (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

 
פיני בלילי ופדרו גלבאן, צפויים גם כן להיות בבני יהודה העונה, כאשר הקשר הארגנטיני, יסגור את חוזהו כבר ביומיים הקרובים ויצטרף לסגל של דרור קשטן. חשוב לציין שגלבאן עדיין לא כשיר בעקבות פציעתו בקרסול בסיום העונה והוא יעמוד לרשות המאמן רק בתחילת ספטמבר.
 
בנוגע לבלילי, במועדון הודיעו חד משמעית שהוא יהיה בבני יהודה ואילו זה עניין של שבוע עד שבועיים עד שיפתור את העניינים הכספיים עם אנטליהספור ויצטרף לקבוצתו החדשה.

משה ביטון. פתח בהרכב בני יהודה (שי לוי)
משה ביטון. יעבור בדיקת MRI ביום שלישי (שי לוי) | צילום: מערכת ONE