מכבי תל אביב ערכה את האימון המסכם שלה לקראת הדרבי התל אביבי הגדול שייערך הערב ב-21:00 מול הפועל תל אביב. אחרי שבשבוע האחרון היו אלו אבי נמני ויוסי מזרחי שדיברו עם השחקנים לקראת המשחק, היה זה תורו של הבעלים הקנדי, מיץ' גולדהאר. 

גולדהאר שנחת הבוקר מקנדה פנה במהלך האסיפה אל השחקנים ואמר להם כמה הוא מאמין בהם ובדרך בה התנהלו עד כה. בנוסף נתן גולדהאר דוגמה לשחקנים לספורטאי ולוחם אמיץ בו הוא טען שנהג לצפות כילד, כשהתייחס למתאגרף ג'ו פרייז'ר.

גולדהאר נתן את פרייז'ר כדוגמא לספורטאי שלא צריך לחשוש מאף יריב ומתרכז ביכולותיו, לעולם לא מוותר, מאמין בדרכו ותמיד יידע להשיב מנה אחת אפיים וכך התוצאות יגיעו. לטענת גולדהאר, פרייז'ר היה לוחם ללא חת בעיתות הצלחה וכישלון.

למעלה מ-100 אוהדים הגיעו לצפות באימון המסכם של הקבוצה והתיישבו בטריבונה בסדר מופתי למעט קריאות עידוד, האוהדים לא פרצו למגרש כפי שהיה נהוג לפני דרבים בשנים עברו. מיד אחרי האסיפה התחיל האימון שבו צפה גולדהאר, כאשר הצוות המקצועי תרגל את ה-11 שאמורים לפתוח. 

גולדהאר (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
גולדהאר משוחח עם השחקנים באימון מכבי (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

ההרכב שתורגל זהה לזה שתורגל בימים האחרונים ואם לא יהיו שינויים מפתיעים של הרגע האחרון, הרי שגל אלברמן ודמיטאר רנגלוב יערכו את הופעת הבכורה שלהם בהרכב הראשון של הצהובים.

אלברמן יתפוס את מקומו של דור מלול ורנגלוב את של קולאוטי בחוד ההתקפה. אגב, עוד לפני האימון שוחח מזרחי רבות עם החלוץ הבולגרי והסביר לו כיצד הוא מצפה ממנו להתמודד עם ההגנה של האדומים. צמד הפצועים, סאבו פאביצ'ביץ' ואלירן עטר, שהדאיגו את הצוות המקצועי בתחילת השבוע, יפתחו כשפאביצ'ביץ' ישחק לצידו של אבי סטרול במרכז ההגנה בצוותא עם יואב זיו וקלמי סבן המגנים.

אלירן עטר ישלים את המערך ההתקפי של הצהובים שיכלול את מאור בוזגלו בצד ימין, האריס מדוניאנין במרכז ההתקפה ועטר בצד שמאל. על הספסל ימתין בין היתר יובל אבידור שבמשחקים האחרונים היה אחראי ללא מעט שינויים חיוביים במשחק של הצהובים והצוות המקצועי עשוי להשתמש בו גם במשחק כמו גם רוברטו קולאוטי שיפתח על הספסל.

מיץ ´גולדהאר. הבעלים שוחח עם השחקנים (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
מיץ ´גולדהאר באימון מכבי תל אביב, היום (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

במסגרת סידורי האבטחה, המשטרה מערימה קשיים על שתי קבוצות האוהדים בכל הנודע להכנסת פרטי עידוד שהיו נוהגים עד כה. עם זאת, האוהדים הצהובים מבטיחים תצוגה ביציעים 10-11.

הרכב משוער: לירן שטראובר, קלמי סבן, סאבו פאביצ'ביץ', אבי סטרול, יואב זיו, גל אלברמן, ג'יבריל סידיבה, האריס מדוניאנין, מאור בוזגלו, אלירן עטר ודמיטאר רנגלוב.

סאבו פאביצ´ביץ´ באימון. יפתח לצד אבי סטרול (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
סאבו פאביצ´ביץ´ באימון. יפתח לצד אבי סטרול (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE

אוהדי מכבי באימון. שמרו על סדר מופתי (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי מכבי באימון. שמרו על סדר מופתי (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE
מדוניאנין, ישראלביץ´, עזרן, עטר וגפני אימון המסכם (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
מדוניאנין, ישראלביץ´, עזרן, עטר וגפני אימון המסכם (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE
רנגלוב. פעם ראשונה בהרכב הפותח בליגה (ליאור טימור) (צילום: מערכת ONE)
רנגלוב. פעם ראשונה בהרכב הפותח בליגה (ליאור טימור) | צילום: מערכת ONE