למרות שעדיין לא ברור אם יישאר בקבוצה, הנוכחות של דריו פרננדס באימון בית"ר ירושלים בגרמניה עשתה משהו לבחורים של אורי מלמיליאן. פרננדס אמנם הצהיר שהוא מוכן לקצץ בשכרו כדי להישאר אבל הבעיות הכלכליות שאופפות את הקבוצה עדיין מקשות על ביצוע מהלך שכזה.

"אני מרגיש מצויין, עוד באימונים בארץ התאקלמתי והרגשתי טוב. החבר'ה פה על הכיפאק. האימונים קשים, אימונים טובים, יש לנו עוד הרבה על מה לעבוד ולהשתפר, אני מקווה שנהיה השנה קבוצה טובה" אמר קשר הקבוצה, רביד גזל, שעדיין לא חתם על חוזה בקבוצה.

קובי מויאל מסכם ארבעה ימים בבאד מלנטה: "הרגשה מצויינת, עושים את הכל על מנת להגיע מוכנים לליגה". על המאמן החדש אורי מלמיליאן אמר מויאל: "קל להתרגל לאורי, יש לו את הדרישות שלו ואנו עושים הכל כדי לספק אותו, אני מאמין שבסופו של דבר זה ישתלם לנו וגם למועדון".

על השחקנים החדשים שמתאקלמים בקבוצה אמר מויאל: "בית"ר ירושלים זו משפחה, קל מאוד להתאקלם פה".

פרננדס באימון בית"ר. הסכים לקצץ (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
פרננדס באימון בית"ר. הסכים לקצץ (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

יו"ר בית"ר איציק קורנפיין הגיע למחנה האימונים וביקר באימון הקבוצה. קורנפיין ממשיך לעבוד במטרה למצוא משקיע לקבוצה או לחילופין להקים את קבוצת הניהול שהוא רוצה.

ביום שישי תשחק בית"ר מול קבוצת בי-אס-ג'י יוטין. משחק המבחן השני והאחרון של בית"ר במחנה. שחקני בית"ר יצאו בסיום המחנה ליום של מנוחה בברלין ולאחר מכן ימריאו לישראל.

אורי מלמיליאן. רוצה חיזוק בהגנה (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
אורי מלמיליאן (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

במהלך האימון שמעו בית"ר על תוצאות הגרלת משחקי ליגת העל. גזל שבמידה ויחתום בבית"ר ישחק במחזור הראשון מול מכבי נתניה בה גדל אמר: "אני מקווה שהעניינים יסתדרו עם החוזה ואני אשחק בבית"ר ואז המשחק מול נתניה יהיה משחק מרגש בשבילי, תמיד קשה לשחק בקופסא. במשחק ראשון של העונה תמיד יש התלהבות יש עוד הרבה זמן, אנחנו נתכונן ונהיה קבוצה טובה וכמובן שנבוא לנצח שם".

איציק קורנפיין הגיע לאימון הקבוצה בגרמניה (גיא בן זיו) (צילום: מערכת ONE)
איציק קורנפיין הגיע לאימון הקבוצה בגרמניה (גיא בן זיו) | צילום: מערכת ONE

מאמן בית"ר אורי מלמיליאן לא מתרגש מסדר המשחקים של העונה הקרובה: "צריך לשחק נגד כל הקבוצות כך שסדר המשחקים לא חשוב. ההגרלה לא קריטית. כל משחק יהיה חשוב לנו בעונה הבאה". בלובי המלון של הקבוצה התעדכן גם קורנפיין על ההגרלה של משחיק ליגת העל ואמר: "המשחק במחזור השני מעניין מאוד ובטח ימשוך הרבה קהל, אני מאמין שטדי יהיה מלא. מה שבטוח, הולכת להיות עונה מעניינת".