הפועל אשקלון ממשיכה באימוניה לקראת העונה והיום (ראשון) קיבל גיא עזורי שחקן נוסף שהצטרף לאימון, מגינה השמאלי של אחי נצרת, ומי ששיחק באשקלון בעבר, מג׳ד יונס.

מג'ד יונס צפוי לחתום בימים הקרובים והוא אמר: ״אני יודע טוב מאוד לאן אני מגיע. שיחקתי בקבוצה לפני שנתיים ועליתי איתה לליגה הלאומית. אני מקווה שנוכל לשמח את העיר והאוהדים היקרים שיש כאן ונשאף כמה שיותר למעלה. גיא עזורי אימן אותי כבר במכבי פ״ת והוא יודע מה הוא מקבל ממני״.

השחקנים ממשיכים באימוני כושר מפרכים עם המומחה לתורת האימון, ד״ר מרק ורטהיים.

ורטהיים אמר: ״התכנית שלנו בנוייה למשך שבעה שבועות ואנחנו מקווים להביא את השחקנים לשיא שלהם בזמן המתאים. אילון שווגר הוא האחראי על הכושר, המאמן שלנו, גיא עזורי, אחראי על הטקטיקה ואני משלב ביניהם".

"לטובת העניין, השחקנים גם נשארים ללון בבית של הבעלים, לשם הבאנו שף צמוד כדי שנוכל לעקוב אחר הרגלי התזונה שלהם. התכנית הזו מחולקת לתכניות משנה, ומדובר כאן הפרוייקט רציני״, הוסיף ורטהיים. 

מג'ד יונס: "אני יודע טוב לאן הגעתי" (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
מג'ד יונס: "אני יודע טוב לאן הגעתי" (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

אדיר דנין סיפר גם הוא על האימונים הקשים: ״אנחנו עובדים מאוד קשה ומקווים שזה ישתלם לנו במהלך העונה, האימונים מאוד עמוסים אבל אנחנו עומדים בזה. אני מבחינתי מגיע לכל אימון כדי לתת את הכל ולהראות למאמן את היכולות שלי״.

ראובן עובד (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
ראובן עובד (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE

השוער הגנאי, סטפן אאורליו, שצפוי היה להצטרף היום לאימונים, לא עלה על הטיסה מאדיס אבבה לישראל ויחל להתאמן ביום שלישי. מחר תקיים הקבוצה משחק אימון ברעננה מול הפועל המקומית.

אשקלון ועזורי אחרי שבוע סוער (דרור עינב) (צילום: מערכת ONE)
אימון אשקלון (דרור עינב) | צילום: מערכת ONE