יממה אחרי המשחק מול שמרוק רוברס (1:1), נחתה לפנות בוקר (שבת) בני-יהודה  לאחר טיסה מאירלנד לאיסטנבול, שם המתינו הזהובים כשלוש שעות, משם המשיכו ארצה, אך ללא המזוודות והציוד שנותרו בטורקיה. 
 
ביומיים הקרובים תקבל הקבוצה את כל ציודה, אך ייתכן שהמחסור בציוד שלא הגיע לישראל, יגרום לקבוצה לערוך אימון רק ביום ראשון בערב.

ביום חמישי כבר יתקיים בבלומיפלד משחק הגומלין מול האירים ובקבוצה שומרים על אופטימיות ומאמינים שהם יוכלו להגיע לשלב הבא, שם מצפה לחניכים של דרור קשטן מפגש מול האימפריה האיטלקית, יובנטוס.

"זה היה משחק מאוד מאוד קשה, עשינו את המיטב וכל מה מה שיכולנו, אך לצערנו ספגנו שער בתוספת הזמן", אמר השוער דלה איינוגבה על המשחק הראשון מול שמרוק.

על הגברת הזקנה אמר הניגרי: "אנחנו מקווים ומאמינים שנהיה בשלב הבא. אנחנו לא חושבים על יובנטוס, אלא רק על המשחק הקרוב וזה מה שמעניין אותנו, לעבור אותם, לאחר מכן נחשוב על יובנטוס. אנחנו מקווים ומאמינים שנהיה בשלב הבא".
 
גם יו"ר הקבוצה, חזי מגן, התייחס למשחק ואמר: "ספגנו שער מיותר בתוספת הזמן, אבל הבאנו את ההכרעה הביתה, אני מאוד מקווה שביום חמישי, נוכל לנצח ולעבור שלב, אני בטוח שזה מה שיהיה".

חזי מגן: "אני בטוח שנעלה שלב" (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
חזי מגן: "אני בטוח שנעלה שלב" (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE


על היריבה בשלב הבא, יובנטוס, אמר מגן: "קודם כל שמרוק רוברס, אחרי שנעבור אותם נחשוב על יובנטוס. היו כמה אפשרויות להגרלה, הגרלה לא בוחרים אלא מקבלים. אם נצליח לעבור את הסיבוב הקרוב, נשמח מאוד מאוד לארח את יובנטוס בארץ, כל אוהדי הכדורגל ישמחו לקבוצה בסדר גודל כזה, שבאה לשחק מול הקבוצה מהשכונה".

איינוגבה (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
איינוגבה (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

מגן גם התייחס לפציעתו של משה ביטון, שבקבוצה חוששים כי הוא סובל מקרע ברצועה הפנימית בברך: "הדבר הכי חשוב לי מהמשחק הזה, זה הדאגה מהפציעה המדאיגה של משה ביטון בברך ואני מאוד מקווה שזה לא חמור וכבר ביום ראשון אחרי הבדיקה, אני מקווה שנוכל לישון בשקט וכרגע אני מתפלל שהכל יהיה בסדר".

משה ביטון (יניב גונן) (צילום: מערכת ONE)
משה ביטון (יניב גונן) | צילום: מערכת ONE

על האוהדים הוסיף מגן: "האוהדים שלנו מחזקים אותנו כשצריך, מי שיקנה מנוי לעונת המשחקים הבאה, יוכל לראות את המשחק הקרוב ללא תשלום, יהיה בסדר, האוהדים יגיעו, גם אנחנו ונעבור לשלב הבא".