קאלה והלהקה. ידע שהוא יחזור (דוברות הפועל חיפה) (צילום: מערכת ONE)
קאלה והלהקה. ידע שהוא יחזור (דוברות הפועל חיפה) | צילום: מערכת ONE

הפועל חיפה המשיכה היום (חמישי) בהכנותיה לקראת משחק התחתית מול הפועל ראשון לציון, משחק שהוגדר כאחד על שש נקודות. חיפה נמצאת במגמת שיפור אחרי שבשלושת המשחקים האחרונים צברה חמש נקודות מתוך תשע אפשריות.

שוער האדומים מהכרמל דרשלר קאלה אמר במסיבת העיתונאים השבועית לקראת המשחק מול הכתומים: "אנחנו מודעים לחשיבות המשחק מול ראשל"צ. המטרה שלנו היא קודם לא להפסיד וכמובן לנסות לנצח ולעלות מעל הקו האדום".

שלושת המשחקים האחרונים בהם לא הפסדנו נתנו הרבה בטחון לקבוצה, חלק מהשינוי בקבוצה הוא השילוב המצוין שיש לנו בהתקפה בין ולדימיר גלושצ'ביץ ליובל אבידור".

על היכולת שלו ועל העובדה שבמחזור השישי חזר הקרואטי אל בין הקורות אמר: "לאורך כל התקופה האמנתי ביכולת שלי, ידעתי שאני אחזור לשער גם כשישבתי על הספסל, התאמנתי כמקצוען ואני שמח שאני חלק מההתאוששות של הקבוצה".

על כך שחלק מהאוהדים לא חדלו מלקלל את שחקני הבית הוסיף השוער: "זכותם של האוהדים להביע מחאה. השחקנים צריכים לדעת להתרכז רק במה שנעשה במגרש ולא לתת לשום דבר להשפיע את יכולתם".

אוהדי הפועל חיפה (עמית מצפה) (צילום: מערכת ONE)
אוהדי הפועל חיפה (עמית מצפה) | צילום: מערכת ONE

בתוך כך, הבלם דילאן קלאר ממשיך להיבחן בקבוצה וההחלטה לגביו תתקבל בימים הקרובים. הבעלים יואב כץ אמר לקראת ההתמודדות: "השחקנים מודעים לחשיבות המשחק ואני מצפה מהם להמשכיות שתבוא לידי ביטוי במשחק".