רובי לבקוביץ´. ילמד מהטובים ביותר (יוסי ציפקיס) (צילום: מערכת ONE)
רובי לבקוביץ´. ילמד מהטובים ביותר (יוסי ציפקיס) | צילום: מערכת ONE

אצטדיון וומבלי החדש צפוי להיות הערב (שבת, 19:15) מלא לחלוטין כאשר אנגליה תארח את אלופת אירופה ואלופת העולם ספרד למשחק ידידות בין שתיים מהנבחרות הטובות העולם. 90 אלף אוהדים יגיעו לצפות במשחק ההכנה של שתי הנבחרות לקראות אליפות אירופה שתיערך בקיץ הקרוב ויזכו לראות בפעולה את טובי השחקנים דוגמת צ'אבי, אנדרס אינייסטה, דויד סילבה ועוד רבים וטובים.

בין רבבות הצופים יהיה ניתן למצוא גם את שוער המשנה של מכבי פתח תקווה, רובי לבקוביץ', שבחר לנצל את שלושת ימי החופשה שקיבלו השחקנים מהצוות המקצועי לנסיעה קצרה ללונדון, בין היתר על מנת לצפות במשחק המרתק ואולי גם לעקוב אחרי שניים מהשוערים הטובים בעולם כיום, שוער ריאל מדריד, איקר קסיאס, ושוערה המוכשר של מנצ'סטר סיטי, ג'ו הארט.

חשוב לציין כי השוער קיבל את אישור הקבוצה לנסוע והוא צפוי לחזור כבר מחר בבוקר לישראל כדי לקחת חלק באימון המלאבסים לקראת המשחק נגד הפועל באר שבע.

לבקוביץ' סיפר מלונדון לקראת המשחק המסקרן: "קיבלנו חופשה מאימונים בסוף השבוע, אז ניצלתי את ההזדמנות כדי לנסוע לשלושה ימים ללונדון. גולת הכותרת היא המשחק בין אנגליה לספרד. אמנם זה רק משחק ידידות, אבל אלה שתיים מהנבחרות הכי טובות בעולם, זו תהיה חוויה לראות את השחקנים הגדולים האלו ועוד באצטדיון מדהים כמו וומבלי".

איקר קסיאס (רויטרס) (צילום: מערכת ONE)
איקר קסיאס. &"חוויה לראות את השחקנים הגדולים האלו&" (רויטרס) | צילום: מערכת ONE

עוד הוסיף לבקוביץ': "כמובן שגם אעקוב אחרי איקר קסיאס וג'ו הארט, שניים מהשוערים הכי טובים בעולם. כך שגם אהנה ממשחק גדול ובמקביל אלמד מהטובים ביותר".

לאחר שבוע של אימונים קשים ומפרכים תחת הדרכתו של אייל לחמן קיבלו השחקנים חופשה של שלושה ימים על מנת לצבור כוחות מחודשים ויחזרו מחר להתאמן. הקבוצה תפגוש את הפועל באר שבע בתקווה להשיג ניצחון ראשון בעידן לחמן. החלוץ הקמרוני, מרקוס מוקאקה, צפוי לקחת חלק באימוני תחילת השבוע ולהמשיך להיבחן, אך סיכוייו לחתום במועדון ממלאבס כלל אינם גבוהים.