אקסברד, סטולר והחברים. שב להתאמן (שרון קביליו) (צילום: מערכת ONE)
אקסברד, סטולר והחברים. שב להתאמן (שרון קביליו) | צילום: מערכת ONE

הפועל פתח תקווה שבה היום (רביעי) לאימונים לקראת המשחק מול הפועל חיפה בשבת כשהיא אוחזת בסיכויים להשתלב בפלייאוף האמצעי במידה ותנצח את האדומים מהכרמל ויתר התוצאות יהיו לטובתה.

החלוץ הקירגיזי, מירלן מורזייב, שאיחר בשעה להתייצבות השחקנים לפני המשחק נגד הפועל רמת גן, עמד הבוקר לוועדת משמעת פנימית בנוכחות המנהל עופר צברי והמנכ"ל אפי צפריר. בבירור שנערך עם השחקן הוא התנצל על האיחור אך עם זאת הסביר כי איחר בשל העובדה שלא ידע כי ביום ראשון יש פקקי תנועה גדולים מדירתו שבפתח תקווה לאיצטדיון ברמת גן, שכן משחקי הבית של הקבוצה היו בימי שבת עד כה.

בקבוצה לא קיבלו את ההסבר, המשכנע יש לומר, והחליטו לקנוס אותו וכן להשעות אותו מהסגל במשחק הקרוב. השחקן עצמו נראה המום וכאוב בעקבות ההחלטה של ההנהלה וכן זעם על כך שנאלץ לגלות את העונש דרך אמצעי התקשורת מבלי שבהנהלת הקבוצה דאגו לדבר איתו קודם לכן.

בנושא אחר, החלוץ הצעיר עידו אקסברד שב לאימונים סדירים לאחר שהחלים מהקרע החלקי ברצועות הקרסול ממנו סבל. קצב ההחלמה של החלוץ השביע את רצונם של הצוות המקצועי וייתכן כי הוא אף יחזור לסגל הקבוצה בשבת. במועדון החליטו לא להעמיס על השחקן יתר על המידה ולקראת סיום האימון נשלח לקבלת טיפולים מהצוות הרפואי.

הקשרים, רפי דהאן וגיא דיין, שסובלים מפציעות קלות, זכר למשחק נגד האורדונים מר"ג, ערכו אימון קל בלבד וצפויים לחזור מחר לאימונים סדירים ולעמוד לרשותו של יובל נעים בשבת.

קשר הקבוצה המושאל ממכבי חיפה ומגלה יכולת נהדרת העונה ייפגש עם סוכנו, אבי נמני, והשניים צפויים לקבל החלטות לגבי העונה הבאה. יש לציין כי לזגורי חוזה לעונה הבאה במועדון הירוק והוא מעוניין לשוב אליו כשחקן מן המניין כשבמקביל קבוצות נוספות בליגת העל כבר הביעו בו עניין.

ישראל זגורי. ימשיך בהרכב (שי לוי) (צילום: מערכת ONE)
ישראל זגורי (שי לוי) | צילום: מערכת ONE

בסיום האימון חגגו השחקנים את יום הולדתו של השוער הניגרי, אוסטין אג'ידה ומחר לאחר האימון תיערך הרמת כוסית לקראת חג הפסח בנוכחות הבעלים של המועדון, גל חצור.