ג´ון גרגורי. "ניצחון חוץ יוריד מעמסה מהגב" (צילום: מערכת ONE)
ג´ון גרגורי. השחקנים נהנים איתו באימונים | צילום: מערכת ONE

מ.ס אשדוד קיימה הבוקר (שישי) את האימון המסכם שלה לקראת היציאה למחנה האימונים באוסטריה ביום ראשון לפנות בוקר. באימון הורגשה אווירה מצויינת שנרקמת בין השחקנים, שהרבו להתלוצץ והתאמנו באווירה משוחררת, בהשראת המאמן, ג'ון גרגורי.

נבו מזרחי, ששיחק אתמול 90 דקות במשחק ההפסד 3:0 מול עירוני ראשל"צ, קיבל מנוחה וערך תרגילי שחרור בצידי המגרש, אף על פי שביקש להתאמן עם יתר חבריו.

גם פטריק דופלה, שסוחב פגיעה מאותו משחק ולא הופיע לאימון, זכה למנוחה. עם דופלה אגב, עדיין לא הגיעו באשדוד לחתימה על חוזהו, בשל קשיים במו"מ מול קבוצתו בעונה החולפת, הפועל כפ"ס.

שני שחקנים שלא יצאו עם הקבוצה למחנה האימונים יהיו ברק בדש, שחקנה של הקבוצה מעיר הנמל שחתם לארבע שנים בהפועל קרית שמונה ואתמול הגיע להפרד מחבריו, עימם עשה את ההכנה לעונה. בדש התקבל בחום על ידי חבריו השחקנים ואנשי הצוות המקצועי.

שחקן נוסף שלא ייצא הוא הקשר הגיאורגי הנבחן, לאשה ג'אקוביה, שלא הרשים במספר ימים בהם נבחן בקבוצה מעיר הנמל והמאמן ג'ון גרגורי בעצמו הטיב לבטא את האכזבה ממנו, אחרי משחק האימון שנערך מול הפועל ב"ש, בו נראה היה כי ג'אקוביה מתקשה לעמוד בקצב וכי לא הגיע מוכן פיזית לאימונים.

שחקני אשדוד. קמו מוקדם (צילום: מערכת ONE)
אשדוד (ONE) | צילום: מערכת ONE

הקבוצה תצא לאוסטריה ביום ראשון בשעה 07:00 בבוקר ומחנה האימונים יהיה באתר הממוקם כ-30 קילומטרים ממרכז העיר וינה. במהלך המחנה יקיימו האשדודים שלושה משחקי הכנה מול קבוצות פולוניה ורשה מפולין, אלקי לרנקה מקפריסין, קבוצתו של ברוך דגו, וככל הנראה גם מול הנבחרת הצעירה של הונגריה עד גיל 21.

המחנה יימשך כעשרה ימים והקבוצה תשוב לארץ ב-28 בחודש יולי, כששלושה ימים לאחר מכן כבר תקיים את משחקה הראשון במסגרת גביע הטוטו מול הפועל ב"ש.